Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Makina Sanayii İle İlgili Firmalar

Güneş enerjisi ve her türlü makina imalatı
Yakıt tankı, atık su tankı, güneş enerjisi, boyler, hidrofor imalatı.
Firmamız skf fag rulmanlarını paralel ithal etmekle birlikte Türkiye'nin en büyük fabrikalarına bu rulmanların yanı sıra V kayışı, V kasnak, yağ keçesi temin etmektedir.
Firmamız 1.5 yıldan beri genel olarak sanayi kesimine hitap eden makinalar ve iş güvenlik malzemeleri ile hizmetinizdedir.
Vinç imalatı sektöründe 1997 den buyana önde gelen kuruluş.
Vakum makinaları, dikey vakum makinaları, çekmeceli ve döner tablalı tip vakum ve gaz sistemli kutu kapama makinaları konularında faliyet göstermekteyiz.
Firmamız 1968 yılında 20m² lik bir işyerinde pulluk imalatı yaparak üretimine başladı. Günümüzde 14.000 m² lik bir alanda Türkiye ve dünya çifçisine yıllık 18.000 adet pulluk kapasitesi ile hizmet vermektedir.
Traktor yedek parça imalatı
Cnc torna ve dik işleme konusunda 17 yıllık tecrübe ve sadakatli zanaatkarlık görülmeye değer kanaatindeyim.
Hertürlü endüstriyel makina bıçakları, hassas takım ve kesici aletler imalatı yapılmaktadır.
Pvc aluminyum işleme makinaları üretimi yapan sektöründe önde, deneyimli, kaliteye ve müşteri memnuniyetine verdiği değerle bu günlere gelmiş bir firmadır.
Her türlü endüstriyel mutfak makinaları imalatı
Firmamız ayakkabı makinaları, cnc taban frezeleme makinası, bantlı buharlı fırın, tırpan, kurutma reaktivite, soguk şok, taban astarı düzme makinaları imalatı yapmaktadır.
2. el cnc lazer kesim tezgahları fason kesim ve büküm
Gar-mak makine imalat sanayi işlerinizi kolaylaştıracak makineler üretmeye devam edecek.
Yıllardan beri edinilen bilgi ve tecrübenin yanında kalite konusunda gösterilen titizlik, firmamızı ülkemizin yanı sıra yurt dışında da güvenilen ve tercih edilen bir "marka" haline getirmiştir. Önde gelen birçok sanayi kuruluşu, tesislerinin kurulması sırasında taahhüt firmalarından, askılı konveyör ihtiyaçlarını Yakut Makina adıyla talep etmektedir.
Pistonlu ve vidalı kompresör hava kurutucular imalat, satış tamir, bakım, servis yedek parça ayrıca ikinci el kompresör alım, satım, değerine takas yapmaktayız.
Molykote Endustriyel Yağları Türkiye Temsilcisi. Adolf Schnorr Disk Yayları Ve Emniyet Pulları Türkiye Temsilcisi. Voıth Turbo Hidrolik Kaplin Ve Kardan Şaftları & Güç Aktarma elemanları. Dow Corning Endustriyel Silikonlar Ve Sızdırmazlık Ürünleri Türkiye Temsilcisi.