Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Makina Sanayii İle İlgili Firmalar

Firmamız 1981 yılından itibaren müşterilerine kaliteli üretim sunmaktadır.
Firmamız bi çok marka forklift tamiri ve servis bakımı yapmaktadır.
Firmamız makina sanayiinde hizmet vermektedir.
0 ve 2.el makinalar imalat, inşaat makinalari, üretim tesisleri, takım tezgahları enerji yatırmları, otomobil parçaları bağlantı elemenları ile her türlü makine temin edilir.
Firmamız 1980 yılında döküm sektöründe faaliyetine başlamış ve alanında kendini kanıtlamıştır.
Firmamız heidelberg roland marka 2. el matbaa makinalari konusunda faliyet göstermektedir.
Firmamız tek yönlü rulmanlar, kavramalar, tekstil rulmanları ve yedek parçaları üzerine faaliyetini sürdürmektedir. Konumuzdaki tüm marka ve çeşitteki rulmanların ithalatını yapmaktayız.
Sera kremayeri(kramayeri), sera redüktörü,yüksek dereceli fırınlar,endüstriyel tav fıruınları,amortisör imalatıyla Konya'da yaklaşık 10 senedir hizmet vermektedir. Konya'nın yanı sıra Adana, Mersin, İzmir, Antalya gibi illerde faaliyetimiz sürmektedir. Ayrıca Selçuk Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü işbirliğiyle çeşitli mühendislik konularında Ar-Ge çalışmalarımız devam etmektedir.
fason lazer kesim hizmeti kesme ve bükme CNC tezgahlarla Tahta sunta MDF DAKOTA Foreks ve diğer organik veya inorganik gruptaki tüm malzemeleri kesimi ve şekillendirilmesi makina montaj tahahüt otomasyon uçak imalatı uzaktan kontrollü araba imalatı
Firmamız 1990 yılında İstanbul perşembe pazarında kurulmuş olup 2001 yılına kadar makina takım endüstrisinin bayiliğini yapmış ve bu tarihten itibaren ultra firmasından bimetal şerit testere ithal ederek müşterilerine bu konuda hizmet vermeye başlamıştır.
Firmamız 1997 Yılında 1. O.S.B.'de kurulmuş olup, Sektörel özel makina tasarım ve imalatı yapmaktadır.
Firmamız mekanik tesisat eklem parçaları ve fabrika malzemeleri satışı işi ile ilgilenmektedir
Firmamız rulman keçe kayış kasnak gibi konularda hizmet vermektedir.
Firmamız fırçalı araç yıkama makinası imalatı yapmaktadır.
1977 yılından beri sadece kaplin üretiyoruz.
Kuruluş amacımız; vida ve civata imalatçılarının ihtiyacı olan yardımcı malzemelerin stoğunu tutarak,imalatçıların imalatına hız kazandırmaktır.
Firmamız her türlü yay üretiminde yanınızdadır.
Müşterimizin ihtiyacı ve beklentilerine uygun hizmeti sunarak,sadakatli güçlü bir müşteri topluluguna sahip olmak ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak ÇINAR RULMAN ın temel hedefidir