Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Makina Sanayii İle İlgili Firmalar

Firmamız otomotiv ve tekstil sektöründe özel makina imalatı yapmaktadır.
Firmamız 1972'de Karaköy Perşembe pazarında kurulmuştur. İmalat ve perakende olarak 1994'e kadar burada faaliyet göstermiştir. Bu tarihten sonra imalatımızı önce Maltepe'ye buradan da şu anda imalatımızı yaptığımız İkitelli Organize sanayi bölgesine taşınmıştır. Perakende satış olarak Karaköy'de ki yerimiz faaliyet göstermektedir.
Firmamız hırdavat sektöründe geniş ürün çeşitleriyle hizmetinizdedir.
Firmamız un eleme ekmek dilimleme hamur yoğurma planet mikser paslanmaz ipek un eleme makinaları imalatı yapmaktadır.
Firmamız ikini el forklift alım satımı, yedek parçası ve servis bakımlarını yapmaktadır.
Firmamız 1995 yılından beri cnc torna ve işleme merkezi işleriyle fason seri imalat yapmaktadır.
Laser markalama, laser oyma, laser kesme makineleri, cnc freze tezgahları, baskı sistemleri, kesici plotterlar satışı ve satış sonrası hizmeti vermekteyiz.
Shrink Ambalaj Makinaları ve Shrink Filmler
İşi yük kaldırmak olan herkes için üretiyoruz. Ürünlerimiz, hidrolik mobil vinç, hidrolik platform, ağaç sökme dikme makinası, transporter, hidrolik kriko seti.
Ceselsan Makina Sanayi ve Tic. A.Ş., tüm kuruyemiş ve yaş meyve - sebze kurutma sektöründe makine ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Kısa zamanda sektörün önde gelen firmalarına makineler imal ederek başarısını ispat etmiş, sektörde aranılan ve danışılan firma haline gelmiştir...
Platik vakum, gövde ve kapı poliüretan kalıbı yapmaktadır
Gıda makinaları imalatı, lokum, şeker, pekmez, reçel pişirme ve vakumlama makinaları, mikserler depolama tankları su depoları.
Firmamız 20 yıldır makina sektöründe faliyet göstermektedir.
Alpa hidrolik makina sanayii limited şirketi 1979 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Önceleri melamin ve bakalit presleri üretmiştir. 1981 yılından itibaren deri işleme sektörüne de hizmet vermeye başlamıştır. Hızla gelişen bu sektörde alpa deri ütü ve desen presleri üretimindeki öncü konumunu sürdürmektedir.
1987 yılında kurucusu Mustafa Çetinkaya olan firmamız o yılların dev işletmeleri olan profilo alarko gibi işletmelere fason iş yaparak 1993 yılına kadar gelmiş 1993 yılında Türk sanayisinin ihtiyacı olan manuel darbeli presler, masa üstü yüksek devirli matkaplar, elektirikli perçin presleri, pnömatik perçin presleri imalatı ve özel makine tasarımlarını üretmeye başlamıştır.
Firmamız 1999 yılından berli hizmet vermekte olup siz değerli müşterilerimize iyiye değil en iyiye sahip olmanız için yoluna devam ediyor. Firmamızda 1. ve 2. el forklift satış ve kiralaması, ataşman, transpalet ve istif makineleri satmaktadır.
Hertürlü kalıp model imalatı yapılır.
FUMASAN Makina Hastanesi plastik enjeksiyon makina ve kalıp sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübesiyle plastik ve kalıp imalatı yapan müşterilerine hizmet vermektedir