Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


FUR. KAN 2011 YÜRÜYEN SİLAJ MAKİNASI İLE VAKUMLAYIP AMBALAJLAYABİLECEĞİNİZ ÜRÜNLER
1)Yeşil Mısır Silajı 2)Daha önceden fermante edilmiş mısır silajı 3)Arpa silajı 4)yonca silajı 5)fiğ ve diğer ot silajları 6)pancar küspesi 7)elma küspesi 8)Arpa posası 9)domates ve biber posaları 10)fabrika atığı olan bezelye küspesi 11)Yukarıdakilerden elinizde bulunanların karışımları 12)bu karışımların, arpa, mısır, ayçiçeği küspesi, pamuk küspesi, kepek, saman, kuru otlarla harmanlanarak yapılan rasyonlu yemleri ambalajlayabilirsiniz. Ayrıca;rutubeti yüksek yemlik dane mısır, herhangi bir şekilde istemeyerek de olsa ıslatılmış arpa, buğday, bulgur gibi çeşitli kuru küspeler ıslatıldığı için 2 gün gibi kısa bir sürede bozulur. FUR. KAN 2011 modeli ile vakumlandığında ise hem ıslatılmış olan ürünleriniz bozulmaktan kurtulur, hem de rutubetten dolayı değer kaybına uğrayan yemlik dane mısırlarınız pazar buluncaya kadar rahatlıkla bekletilebileceğinden çiftçimizin yüksek kar etmesini sağlamaktadır.
FUR. KAN 2011 in saatteki ortalama kapasitesi 12 ton dur. bu haliyle FUR. KAN 2011 modeli. çiftçimizin, hayvancılarımızın ve hatta kanatlı üreticilerimizin de imdadına yetişmiş gerçek bir kurtarıcı olma yolunda iddialıdır.
Bundan böyle kuru dane mısırdaki rutubetten dolayı türkiye nin hiçbir bölgesinde, tüccar bu malın rutubeti çok yüksek, ben bunu alamam. ya da alırsam şu paraya alırımdiyemeyecek, çünkü fur. kan 2011 bu mısırları vakumladığında 6 ay bile bekletseniz rutubetli mısırınız bozulamayacaktır.
Fur. kan 2011 tamamen türk malıdır. FUR. KAN 2011 TAMAMEN TÜRK MALIDIR.
Adresimiz : Masko Mobiluyacılar Çarşısı B-17 Ada No:17-19 İkitelli