Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Tekstil İle İlgili Firmalar

Tiftikcioglu-Tekstil Tela Sanayi Ltd Şti Tekstil Ürünleri
Türk Bayrağı,ülke bayrakları,Atatürk Posterleri,flama ve büstler,her ebat ve her adet mevcuttur.Büyük abat 200x300, 300x450, 400x600, 600x900, 800x1200, 1000x1500, Türk Bayrakları 1 gün içinde teslim edilir.
Firmamız iş güvenlik elbiseleri imalatı yapmaktadır.
Firmamız 15yıllık tecrübe ile çadır branda tentede hizmet vermektedir.
TANG NAKIŞ Makineleri, LAZER Kesim, Taş Yapıştırma, taş ve metal yapıştırma, aşındırma, sl77s, sl 777 s
ASYA GELİNLİK kurulduğu yıldan bugüne gelinlik üretimi konusunda uzman kadrosu ve özgün tasarımları ile kişiye özel üretimde sektörün öndegelen firmalarından biri olmuştur.
Bay bayan ve çocuk çorap üretimi yapıyoruz.
Üstün kalite ve sınırsız müşteri hizmeti odaklı yaklaşımı ile döşemelik sektöründe faaliyet gösteren firmamız, ürünlerini tüketicinin değişen zevkine uygun, sınırsız seçenekli ve ekonomik fiyatlarla sunmaya önem göstermektedir.
Çadır branda alanında faaliyet gösteren firmamız şantiye çadırı hangar atölye ve gösteri amaçlı çadır tente sistemleri pvc alan kaplama mebran yarasa tente sabit tente asma germe yapılar tekne tentesi her türlü branda ve çadır işleri projeden montaja kadar estetik çözümler sunuyoruz.
Sitemiz; dünyanın en büyük modacı ve dünya markalarının özel kolleksiyonlarını gelin adaylarının beğenisine sunan bir gelinlik portalı sitesidir.
Firmamız tekstil sektöründe faliyet göstermektedir.
Kalite, güven, zamanında teslim, müşteri memnuniyeti temel ilkelerimiz arasında...
Askeri malzemeler ve askeri giyim üzerine hizmet vermekteyiz.
Risa tekstil iplik kumaş abiye sektöründe toptan satış hizmetleri vermektedir.
1996 yılından bu yana hizmet veren firmamız turistik ve hediyelik eşya üretimi, tekstil ve ev ürünleri üretimi yapmaktadır.
Türkiye ve Avrupa'da ev tekstili konusunda modern yüzünü temsil ederek, Müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlayan, birbirinden kullanışlı ve kaliteli ürünler hazırlamaktadır.
Favori çadır branda olarak yapmış olduğumuz ürünler den bazıları şantiye çadırı,depo çadırı,hangar çadırı,özel mimari çalışmalar
Tüm fermuar çeşitleri ucuz, kaliyeli ve hızlı bir şekilde sunulmaktadır. Hedefimiz kaliteli hizmeti ucuza sunmaktır.