Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Tekstil İle İlgili Firmalar

Kumaş dokumacılığı ve tekstil sektöründe hizmet vermekteyiz.
Türk Bayrağı,ülke bayrakları,Atatürk Posterleri,flama ve büstler,her ebat ve her adet mevcuttur.Büyük abat 200x300, 300x450, 400x600, 600x900, 800x1200, 1000x1500, Türk Bayrakları 1 gün içinde teslim edilir.
Firmamız İzmir'de kostüm imalatı hizmeti vermektedir.
Favori çadır branda olarak yapmış olduğumuz ürünler den bazıları şantiye çadırı,depo çadırı,hangar çadırı,özel mimari çalışmalar
Tüm fermuar çeşitleri ucuz, kaliyeli ve hızlı bir şekilde sunulmaktadır. Hedefimiz kaliteli hizmeti ucuza sunmaktır.
Türkiye ve Avrupa'da ev tekstili konusunda modern yüzünü temsil ederek, Müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlayan, birbirinden kullanışlı ve kaliteli ürünler hazırlamaktadır.
Kalite, güven, zamanında teslim, müşteri memnuniyeti temel ilkelerimiz arasında...
Firmamız tekstil sektöründe faliyet göstermektedir.
TANG NAKIŞ Makineleri, LAZER Kesim, Taş Yapıştırma, taş ve metal yapıştırma, aşındırma, sl77s, sl 777 s
ASYA GELİNLİK kurulduğu yıldan bugüne gelinlik üretimi konusunda uzman kadrosu ve özgün tasarımları ile kişiye özel üretimde sektörün öndegelen firmalarından biri olmuştur.
1996 yılından bu yana hizmet veren firmamız turistik ve hediyelik eşya üretimi, tekstil ve ev ürünleri üretimi yapmaktadır.
Askeri malzemeler ve askeri giyim üzerine hizmet vermekteyiz.
Firmamız haskul halı otel halısı ve cami halısı üretimi yapmaktadır.
Laser cihazından önce, cihazın içinde kullanılan laser kaynağının tipi belirlenmelidir. CO2 laser kaynakları yeni tip olup, Nd:YAG laserlere göre daha ucuzdur. Laserde kullanılan her maddenin ışık dalga boyu değişiktir ve uygulama yapılan maddeler üzerinde değişik etkiler yaratırlar. Bu bazen etkili bazen de etkime yapmayarak yansıma şeklinde olur.
Şantiye çadırları,yatakhane yemekhane depo atölye amaçlı çadırlar. halı saha,basketbol,tenis kort,manej çadırları,İmalathane ve depo amaçlı büyük alan çadırları,soguk iklim çadırları,genel afet çadırları,kamp ve izci çadırları,mafsallı ve körüklü güneşlikler,beton yogan ve buhar kür brandaları,havuz ve düz branda imalatı
Bebek mağazası geniş kapsamlı
Bay, bayan, çocuk çorapları son model lonati makinalarda üretilmektedir.
Firmamız iş güvenlik elbiseleri imalatı yapmaktadır.