Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Tekstil İle İlgili Firmalar

CEYLANDERİ GİYİM TOPTAN PERKENDE SATIS İMALAT kaban mont ceket cdg.ceylanderi@hotmail.com
Önceliğimiz sineklerden uzak huzurlu yaşamanız.
USA'den ithal bay & bayan sexy içgiyim ürünleri , platform taban ayakkabı ve çizmeler, deri&vinil ürünler ve daha birçok çeşitle hizmetinizdeyiz.
Firmamızda bay bayan spor ve abiye giyim bulunmaktadır.
Yerli ve ithal döşemelik veya perdelik kumaş arıyorsanız, bu siteyi ziyaret edebilirsiniz. Fiyatları ve kalitesi ile dikkat çekici.
Döşemelik & perdelik ev otel ve restaurant tekstili ithal duvar kağıdı aksesuar halı havlu
Yds bölge bayisi ve is kıyafetleri konusunda çözum ortağınız olmaktan memnuniyet duyacağız.
Yün makine kilim imalatı
Yücesoytekstil örme kumaş,boyalı kumaş,ham kumaş,kadife,polar,süprem,ribana,kaşkorse,iki iplik ,üç iplik,interlok,melanj gibi kumaş ürünleri alanında faaliyet göstermektedir.
Uşak kilimleri ve battaniyeleri satışı
yaylı yatak kumaşları,çeşitli astarlar,oto perde kumaşları,döşemelik kumaşlar,formalık kumaşlar vb sektörlere göre örme kumaş imalatı yapmaktayız
Firmamızda koton şönil ve perdelik çeşitleri bulunmaktadır.
Firmamız fason gömlek imalatı yapmaktadır.
Firmamız laminasyon makinesi konusunda alanında öncü olmuş müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı her zaman hedeflemiştir.
Ev Tekstili , Perdelik Kumaş , Döşemelik Kumaş Boyama Yapılan Kumaş,Türk İşi ve Makine nakışı Kumaşları , ödemiş ipeği, yöresel bezler
1992 yılında ak tekstil emprime olarak kurulan firmamız, her çeşit parça üzerine (su bazlı, plastik, pigment, varak, sim, kabartma, yaldız, sedef, ronjan, transver, pistole, kot üzeri ağır yıkamalı vb.) emprime baskıları, ahtopot makineleri ile basmaktadır.
C design bir desen tasarım ofisidir. Bayan ve erkek giysilik metraj ve parça baskı desen koleksiyonlarının yanı sıra ev tekstil desen tasarımları da hazırlamaktayız.
bebe giyimi, çocuk arabası, bebe beşiği, sünnet takımı, bebe takımı , pantolon, sivit, hırka