Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Tekstil İle İlgili Firmalar

Firmamız, terlik imalatında yenilikleri her zaman en güzelini, sizin beğeninize sunmayı ilke edinmişdir.
Firmamız 2001 yılında yayınlanan genelgeye göre 112 acil kıyafetlerinin üretimini yapmakta ve Türkiye'nin birçok ilinde bulunan 112 acil sağlık hizmetleri ve UMKE (ulusal medikal kurtarma ekibi personeli) kıyafet ihtiyacını karşılamaktadır.
Her türlü ağaç elbise askıları, askılara firma logo baskıları yapılır.
Firmamız Brode, Ev tekstili, Otel Tekstili, Perde ve Panel Perde,konularında üretim yapmaktadır. Ayrıca Boyahanemizde 180 cm enine kadar olan polyester ürünlerin (gipür,aplik,briz,terıcotton) boya ve terbiye işlemlerinde fason olarak hizmet vermektedir.
Nakış sektörünün ihtiyacı olan nakış makineleri, pul payet , kordone, lase, boncuk, süzene , taş yapıştırma ve lazer kesim makineleri satışı ve servisi ile hizmetinizdeyiz
Spor kuluplerine ve şirket takımlarına, derneklere, okullara forma yapmaktayız. Sizinde futbol takımınız varsa arayın formanızı yapalım.
Ramada Carpet "Gelenekten Geleceğe" Türkiye'nin En kaliteli Halısı
Bambu ipliğiyle üretilen doğal antibakteriyel çoraplar ayak kokusu ve mantar oluşumunu ortadan kaldırmaktadır.Türkiye ve Avrupa genelinde bayilikler verilecektir.
1976 yılında Ömer Sagun tarafından kurulan hünkar çorap erkek, bayan ve çocuk üzerine örme imalatı yapmaktadır. Firmamız tamamen kendi özgün koleksiyonuna sahip olup aynı zamanda müşterilerimizin talebi doğrultusunda özel siparişler hazırlamaktadır.
Firmamız cami otel yurt ve evlere her renk ve ebatta % 100 yün halı dokumakta ve döşemektedir.
İplik aktarma makineleri
Stok ve ihraç fazlası tekstil ürünleri alım ve satımı, konfeksiyon, ihracat ve ithalat
Firmamız Ömes Özdalgıç Madeni Eşya San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak 1958'den beri bijuteri, konfeksiyon ve aksesuara uygun zincir modelleri üretmekte, pazarlamakta iken 2003 yılından itibaren kurumsallaşlaşıp Ömes Madeni Eşya San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyetine devam etmektedir.
Üretimde ve satışta lider firma
Famatex artos babcock monforts tekyıldız alhan santex textima ferraro ehwa ram iğnesi iğne plaka imalat sanayi
İş elbiseleri, iş tulumu, bahcıvan tulum, iş takımı, mont takım, hastane kıyafetleri, ğüvenlik elbiseleri,112 acil kıyafetleri, lokanta kıyafetleri,restaurant kıyafetleri, koruyucu iş elbiseleri, reflektörlü iş elbiseleri, iş ğüvenlik ürünleri, fosforlu yelekler, fosforlu iş elbiseleri,iş ayakkabıları, çelik burun iş ayakkabıları,eldiven, baret,şap
Zeynep bayan terzisi bayan giyimi üzerine olan bütün branşlarda kendini kanıtlamış bir müessesedir.
perde,çeyiz.halı