Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Turizm İle İlgili Firmalar

Gündüz, denizde serinlerken akşam geç yatma sabah erken kalkma sorunun olmadığı kendi evinizde gibi tatil yaşamaya nedersiniz?
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bodrum Marmaris Dalaman İllerinde Oto Kiralama, Transfer, Şöförlü Servis, Lüks Oto Kiralama Hizmetleri
Kaş Bilgin Otel, Kaşta, Noel Baba, Kekova ve Patarada tarih ve Akdeniz ile kucak kucağa bir tatil.
Müşterilerine en iyi hizmeti ve desteği sunmak adına önce tüm Türkiye'ye sonra diğer ülkelere bayrak ihraç ederek markamızı ve kalitemizi duyurmayı amaçlıyoruz.
Firmamız organizasyon işlerinizi yapmaktadır. T.C Başbakanlık DTM bağlısı birimleirn işleriniz başatı ile yürütmektedir.
Firmamız modernize ve bakımından sonra hizmette öncü olmayı hedef edinmiş tur şirketidir.
Sivas merkezde ulaşabileceğiniz rahat bir ortam
33 standart 2 king süit 2 king room 6 delux oda olmak üzere toplam 43 odalı otelimiz tandoğan merkezdedir.
Montenegro motel bungalow evleri ile kelebekler vadisinin üstünde doğa ile içiçe tatilin keyfini çıkarabileceğiniz bir yer.
Antalya ve cevresinde oto kiralama hizmetleri havalimanı transferleri uygun fiyat garantisi ve full kasko sigortası güvencesi ile Arda rent a car
Antalya'nın batısında yer alan adrasan, bakir koyu ile yeşilin ve mavinin her türlü tonunu görebileceğiniz ender güzelliklerde doğal bir cennet.
Cam mozaik imalatına inşaat sektöründe yenilik ihtiyacı olduğundan dolayı girme kararı almış bulunmaktayız. Şirketimiz yöneticilerinin yurt dışında yapmış olduğu gözlemleri hayata geçirmek için 2003 yılından itibaren imalata başlamıştır.
Konsolosluk önlerinde sirada geçirmek istemiyorsaniz işi uzmanlarina sizde keyfinize bakin. Vizeniz en kisa süre içinde hazir olacaktir.
minumum 2006 model lüks ve binek araclarımızla ankarada hizmet vermekteyiz tel:0312 221 03 59 fax:0312 221 03 99
100 ü aşkın geniş araç filomuzla Antalya ve çevresinde her türlü taşımacılık hizmeti vermekteyiz.
Kiralık araba sektörü olarak sizlere 7/24 hizmet güvencesi ve uygun fiyatlarımızla İzmirde hizmet vermekteyiz.
Tesisimiz, et resturant, kır düğünleri, starpark, masal adası, çocuk trafik eğitim pisti, kafeteryalar içermektedir.
Firmamız kütahya porselen ve ekber mutfak gereclerinin bayisi olup. otel , cafe, retaurant, catering firmalarına malzeme temin etmaktedir.