Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Aksesuar İle İlgili Firmalar

Firmamız saten kurdele, örme ve dokuma lastik, grogren, şifon, organze, simli ve pitikare gibi yüksek kaliteli dar dokuma ürünleri sunmaktadır.
Aluminyum profil, cephe kompozitleri, balkon korkulukları, otomasyon sistemler, otomatik panjur ve garaj kapıları, cam balkon sistemleri ve zengin aksesuar çeşitleri.
Paslanmaz krom; mobilya, tekstil, dekorasyon, inşaat, otomotiv, gıda, medikal ve denizcilikte kısaca insan oğlunun yararlandığı bütün alanlarda sıkça kullanılması paslanmaz kromun önemini daha da arttırıyor.

Biz Karadeniz Paslanmaz olara
İstanbul ilinde 2008 yılında kurulan firmamız patenti kendisine ait olan otomatik çekme halatını üretmiş ve buna bağlı olarakta 9 projesini daha hayata geçirmek üzere harekete geçmiştir. Firmada imalat ve merkez ofiste toplam 12
Bünyesinde 6 adet firma bulunan Yılmaz Şirketler Grubu, mobilya, koltuk, tekstil, yatak ve sigortacılık sektörlerinde hizmet vermektedir. Döşemelik malzeme, sünger ve kumaş sektöründe ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi, fiyat politakası bakımından
2000 yılında yola çıktığımız aksesuar takı sektöründe, Sail markası altında yolumuza devam etmekteyiz. Yurtdışında üretimini üstlendiğimiz, kaliteli aksesuar takı çeşitleri ile en hızlı, en etkin ve en güvenilir şekilde hizmet veriyoruz.

Rodium kaplama,
Mobilyalarımız Endonezya ve Burma adasının yağmur ormanlarından tamamı doğal ve el yapımı olarak imal edilmiştir. Ev ve bahçe mobilyalarının toptan ve perakende olarak satışını yapmaktayız.
Mekan tasarımları, aydınlatma elemanları, aksesuarlar, zemin, duvar kaplama malzemeleri, dekorasyon stilleri hakkında bilgi alıp, evinizin mimarları olmanızı amaçlayan portal.
'Salih Toka'; aksesuar sektöründeki 19. yılında sahip olduğu birikimleriyle, 'ilgili sektörlerin aksesuar ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilme' hedefi doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamız, başta çanta ve konfeksiyon sanayiine
1989 yılından bu yana gelişerek ve ürünlerimizi geliştirerek sürdürdüğümüz tasarımlarımız ve kostüm stoğumuz ile Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyükleri arasında bulunmanın haklı gururu ile çalışmaktayız. 1000 m2'lik kapalı alana ve gelişmiş bir makina parkına sahip olan firmamız, müşterilerimi
Bijuteri bileklik ve bijuteri modelleriı aksesuar çeşitleri online alışveriş seçenekleri.