Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


HAKKIMIZDA
Stokburada.com un amacı ziyaretçilerinin internet üzerinden rahat ve güvenli bir ortamda alışveriş yapmalarını sağlamaktır. İnternetten alışveriş yapan herkesin alışveriş yaptığı site ve firmaları tanımak hakkı ve beklentisi vardır. Yüzdesi çok çok küçük olmak üzere internet siteleri vasıtası ile insanlarımızın aldatılma ihtimali vardır. Alışveriş sitemizin güvenlik ve gizliliğine geçmeden firmamıza neden güvenmeniz gerektiği husunda birkaç açıklama yaparak bizi tanımanızı istiyoruz.
NEDEN GÜVENİLİR BİR FİRMAYIZ ;
Firmamız İstanbul Trakya Bölgesinde Yıldırım Alışveriş Merkezleri tabelesı altında 6 şubesiyle aktif satış mağazalarında faliyet göstermektedir ve 15.000 Kayıtlı müşteriye sahiptir
Alışveriş Sitemizde satılan ürünlerin birçoğunun, üretici-ithalatçı firmasının uzun süredir bayiliğini yapmaktayız . Bu firmaların internet sitelerinden bölgemiz bayilerine bakıldığında bunu rahatlıkla görebilirsiniz.
- Sanal pos uygulamalarında dolandırıcılığa karşı bankalar ve banka şubeleri oldukça titiz davranmakta ve çok fazla güvenlik soruşturması yapmaktadır. Sitemizde şuan 5 bankanın sanal posu kuruludur - Neden ucuz satıyoruz? Bu soru birçok kere bize yöneltilmekte olup bunun en kıa açıklaması çok düşük kar marjıyla çalışıyor olmamızdır.Bazı ürünlerda maliyetine satışlar bile sözkonusudur. Sanal mağazaların gerçek mağazalara göre ; kira personel taşıma gibi büyük maliyetler tutan maliyet girdilerinin olmaması direk nihai tüketicilere yansımaktadır. Ayrıca nakit alımlar nedeniyle maliyetler asgariye düşmektedir. - Satılan Ürünler Spotmu ? Değil, satılan tüm ürünler üretici firmaların vermiş olduğu asgari 2 yıllık garantiye sahiptir. - Aldığım ürün geç gelir yada hiç gelmezse ne olur? Müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sizi siparişinizin her safhasında bilgilendirmektedirler. Sitemizde 09.00-18.00 arasında verilen online destek hattından anında bilgi alabilirsiniz. Çok düşük bir ihtimalle kendi veya üretici firma stoklarımızda kalmaması rağmen satılan ürünler de aynı gün sizi bilgilendiririz. Varsa muadil ürünlerinin bir listesini sunar bunlardan seçim yapıp yapmayacağınızı sorar yapmadığınız takdirde ,ödemeniz aynı gün içinde iptal edilir. - Kredi kartınızdan yaptığınız ödemelerde sistem gereği biz ürünü kargoya verip provizyon onayı vermeden hesabınızdan kesinti yapılmaz. Yalnız kredi kartınızdan limit ayrılır. Bu limit onaydan sonra acak harcanmış demektir. - K.Kartı bilgilerinizin teknik olarak bizim görmemiz veya bir başkasının eline geçmesi imkansızdır.Bu hususta kanunların yüklediği sorumlulukların bilincini taşımaktayız
Stokburada.com da bütün dünyada geçerli olan en güvenli iletişim protokolü kullanılmaktadır. Stokburada.com bu ortamı sağlayabilmek için altyapısını en son teknoloji ile yapılandırmıştır. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere ulaşılması mümkün değildir. Kart numaranızı kesinlikle kimse göremez. Bu sistem sayesinde personel, site yönetimi, ve teknik personel, uygulama yapımcısı dahil kesinlikle kredi kartı bilgilerine ulaşamamaktadır. Elektronik ticarette kredi kartı bilgilerinin başkalarının eline geçme riski günlük hayattakine göre çok daha azdır. Günlük hayatta ödeme yaparken kredi kartı bir başkasına verilmekte, bu yüzden kredi kartının üzerindeki bilgilerin gizliliği büyük oranda ortadan kalkmaktadır. SSL ve SET güvenlik protokelleri sayesinde Stokburada.com ve banka arasındaki veri akışı sırasında bilgiler şifrelenerek aktarılmakta böylelikle bilgilerin başka bir kişinin eline geçmesi durumunda çözülebilmesi (yani kullanılabilmesi) önlenmektedir. Böylece kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliği sağlanmış olmaktadır.. Bu sistem sayesinde Stokburada sizin kredi kartı bilgilerinizi göremez. Ayrıca kredi kartı sahiplerinin Internet üzerinde yapılan alışverişlere de diğer alışverişler gibi her zaman itiraz hakkı vardır.