Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Beyaz Esya İle İlgili Firmalar

www.servisusta.com sitesi TVT ENERJİ SİSTEMLERİ ve ERKAN TEKNİK SERVİS ortak iştiraki olup klima kombi ebeyaz eşya ve ev cihazları alanında hızlı ekonomik güvenilir yetkili ve özel servis hizmetleri ile konusunda uzman ve etkin
Konya Merkez Selçuklu ilçesinde 2004 yılından beri faaliyet gösteren firmamız marka farkı olmaksızın beyaz eşya, klima, küçük ev aletlerinizin tamir, bakım ve montajını en kısa sürede yapmaktadır.

Firmamız Konya'nın en hareketli caddelerinden biri olan Nal
Servis usta kombi, klima, beyaz eşya, doğalgaz, kalorifer, brülör, hidrofor, doğalgaz sobası, ocak, fırın, şofben, tüm ısıtma-soğutma ve ev cihazları konularında hızlı ekonomik güvenilir yetkili ve özel servis hizmetleri sunmaktadır.

İletişim çağrı merkezimiz;
Can Evkur Spot Antalya'da 2000 yılından beri faaliyet etmekte olup, kategorisinde aranan bir firmadır, buda tercih edilmemizin sebebir. Firmamız 2. el eşya alımı ve satımı üzerinde titiz çalışmaktadır.
İstanbul'da 2004 yılından beri hizmet veren firmamız, Türkiye'nin öncü firmalarına (Migros, DiaSa, Bim, Carrefour, Real, Kiler) soğutma sistemleri üzerine servis, bakım ve satış hizmetleri sunmaktadır. Mobil ekiplerimizle müşterilerimize 7/24 hiz
1982 yılında Gürbüz Group kuruluşu olarak kurulan Gürbüz Ev Aletleri hizmet ağını gün geçtikçe büyüterek İstanbul genelinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Satış Mağazalarımız; yetkili bayii olarak satışını yapmakta olduğumuz Miele, Siemens, İkl