Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


2006 yılında kurulan Atlanta Bilgisayar Elektrik ve Elektronik San.Tic.Ltd.Şti.; siz değerli müşterilerimize sürekli teknolojinin getirdiği yeni ürünleri tanıtmak, kalıcı müşteri memnuniyeti sağlamak amacı ile İstanbul / Okmeydanı'nda bilişim sektörüne adımını atmıştır.

Kuruluşundan bu yana İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin her yerine perakende satış yapmakta ve bayilikler vererek satış ağını genişletmektedir. Ayrıca sürekli güncellenen web sitesi ile ürünlerini satıcı ve kullanıcıların bilgisine sunmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ile hızlı ve zamanında çözüm üreterek müşteri memnuniyeti sağlamak, kullanıcılarımızın ihtiyacı olan ürünleri bir an önce tedarik etmek için profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermek öncelikli hedeflerimizdir. Öyle ki; sektörde farklı markalara ait birçok ürün olmasına nazaran, müşterilerimize kaliteli ve uygun ürünleri önermek bizim için önemli olan bir konudur. Bu nedenledir ki aldığınız her üründe uygun fiyat ve kaliteli ürün sizler için de önem arz etmektedir.

Firmamızın hedefi; Türkiye genelinde daha fazla satış ağı yaratarak kaliteli ürünler ile rekabeti devam ettirmek ve ayrıca müşterilerimizin isteği doğrultusunda en uygun hizmeti verebilmektir. Sürekli yenilenen teknoloji ürünlerini yakından takip edip sizlere bilişim dünyasından en yeni haberleri ulaştırmak bizim için bir görevdir. Bu nedenle sürekli yenilenen web sitemizi takip etmeniz, gerekli gördüğünüz konularda bizimle temasa geçmeniz de bizim için önemlidir.