Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Firmamız 1997 yılında ERK BİLGİ İŞLEM ve YÖNETİM ORGANİZASYON DANIŞMANLIĞI Adı altında kurulmuş ve Bilhassa Kurumsallaşma sürecindeki firmaların Program ve bilgisayar altyapıları konusunda çalışmıştır. Sektöre giriş hedefi Program Eğitim olan firmamız Evsel Satışları yapmama kararını bu günde kadar devam ettirmiş olup, Bütün enerjisini TİCARİ FİRMA ÇÖZÜMLERE Yönlenirmiş ve Bunu Kendi kadrosu dışında PARTNER Firma desteğini larak dahada güçlendirmiştir. Aynı zamanda Çalıştığı firmalara Danışmanlık ta yaparak Tek çatı altında ANAHTAR TESLİMİ Personel eğitimi dahil MALİYET MUHASEBESİ ve ERP (MRPI - MRPII) sistemlerini krumuştur.
Sadece Hobi olarak Başladığımız web Portallarımız Devreye girmiş ve Aydın Valiliği Başta olmak Üzere birçok firmanın 7 dilde İnternet site tasrımlarını yapmıştır.
Web Portallarımızdan bazıları
2007 Yılı Çalışmalarımızdan Bazıları
(Domian Satış PAzarı)
Aydın İlinde bulunan Sektöründe lider firmalarla çalışmalarımız yaklaşık 10 yıldır devam etmektedir.
BAzıları. . . KALTUN MADENCİLİK - ORHANOGLU GIDA (ÖNAL ZEYTİNCİLİK) - BALKAN TEKSTİL MAKİNALARI - ÖR-KOP SÜT KOOP - RODOSLU SÜT (Web sayfamızda Tüm referanslarımız Mevcuttur)
Firmamız Ayrıca Türkiyede Tek olan Bilhassa SÜT Toplama Firma ve Kooperatiflerin Çözümü olan DERECE PARALOG Porgramlarının Ege Bölgesi Çözüm Ortağıdır.
Bu Konuda Tam entegre olarak Yİne bölgenin en büyük süt Üreticilerinin çözümlerini ve sistemlerini kurmuştur. Bazıları. . . ÖR-KOP (NAZİLLİ) - UYSAL GIDA (ÇİNE) - ONAL SÜT (YENİPAZAR) - RODOS SÜT (YATAĞAN) - TİRE SÜT (TİRE)
Firmamız Gerek Çalışan personeli grekse Partner İş ortaklarımızla BİLGİSAYARLI SİSTEM VE PROGRAM ÇÖZÜMLERİNDEKİ Tüm Birkimini Müşterilerine Sunmanın gururunu yaşamaktadır. .
ÇÖZÜMLERİN ARANDIĞI DEĞİL BULUNDUĞU FİRMA Anlayışı ile Sizlere hizmet vermekten onur duyarız. .
Erk Bilgi İşlem
Erkan KESKİN
Adresimiz : kutlubey mah. 1001 sok. no:2