Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Kivisoft Yazılım ve Proje Geliştirme olarak sektörel yazılım ve proje geliştirme konusunda hizmet veriyoruz. Mevcut kendi yazılım larımızın yanı sıra Çeşitli yazılım firmalarının bayilikleri ve çözüm ortaklarımmızın desteğiyle gerek yazılım gerek donanım gerekse proje olarak siz müşterilerimize dinamik ve profesyonel kadromuzla en iyi desteği vermeye çalışıyoruz. Hedefimiz sorunlarınıza basit ve ekonomik çözümler bulmaktır.
BAŞLICA PROGRAMLARIMIZSmart Su ve Smart Tüp
Su ve tüp bayileri için hazırlanmış sektörün en başarılı ve sorunsuz abone takip yazılım ı. Bu programın yaratıcısı olan su ve tüp bayileri olduğundan abone takip konusunda her türlü ihtiyaca cevap vermektedir. Smart Tüp ve Su Abone Takip programı sayesinde arayan müşteriler telefon çaldığı anda bilgilerini ekranda görür, siparişini alır siparişi gerekli araca veya elemana gönderir, Kasanızı ve stoğunuzu tutar boş dolu damacanayı takip edebilirsiniz.
Fatura İşlem Merkezi
Fatura tahsilat ı yapabilmeniz için hazırlanmış sektöre öncülük eden yazılım. Hiç bir firmaya bağımlı kalmadan kazancınızın tamamen size kalacağı bir yazılım. Tüm Fatura ların tahsilatını yapabileceğiniz, Havale, EFT, Kredi kartı ödeme lerini alabileceğiniz program FİM Fatura İşlem Merkezi programı, Fatura tahsilat merkezi niz için en ideal yazıılım dır.
PCM Paket Servis
Özellikle telefonla paket servis siparişi alan gıda sektörü için hazırlanmış yazılım. Karışıklığa, müşteri karıştırmaya, sipariş karıştırmaya, siparişlerin gecikmesini önlemeye yarayan bir program. Arayan müşterilerin bilgilerini telefon çaldığında anında ekranda görebilme özelliği detaylı sipariş alabilme ve bayilik sistemi ile çalışan firmaların bayi hareketlerini merkezden takip edebilme özelliğini sağlayan yazılım ve donanım çözümleri.
Fatura İşlem Merkezi Kivisoft
Adresimiz : GÜNEŞLİ SOKAK DOSTLAR APT. NO : 22 / 3 KOZYATAĞI