Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Panoramik Yapı Sistemleri 2002 yılında katlanır cam balkon kapatma sistemlerinin üretimi, tanıtımı ve pazarlamasını yapmak amacıyla İstanbul'da kurulmuştur. İstanbulda ve yakın çevre illerde 2000'i aşkın referansı ile müşterilerine kusursuz, hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet vermekte devam etmektedir. Panoramik Yapı Sistemleri iş ortağı olan BMK Alüminyum Ltd. Şti ile birlikte hareket etmektedir.

Firmamızın müşterilerimiz tarafından tercih edilmesinin başlıca ve en önemli sebeplerinden biri ürünlerimizin montaj sonrasında 2 yıl teknik servis garantisinin olmasıdır.

Firmamızın bünyesinde cam balkon kapatma sistemleri ile beraber bir çok ürün ve tasarımda üretilmekte ve pazarlanmaktadır. Bu ürünleri söyle sıralayabiliriz;

Cam Balkon Kapatma Sistemleri
Vitrin Kapatma Sistemleri
BMK Kış Bahçesi Sistemleri

Firmamız esas olarak müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir. Amacımız sadece ürünlerimizi pazarlamak değil, müşterilerimizi en doğru şekilde, ihtiyaçları doğrultusunda, kendilerine maksimum fayda sağlayabilecek ürüne yönlendirmektir. Bu nedenle firmamız her zaman müşterilerine cam balkon kapatma sistemlerinin yanında kaliteli hizmet ve güvende sunmayı kendine ilke edinmiştir.