Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Moody International Yönetim Sistemleri Belgelendirme, Endüstriyel Gözetim Hizmetleri, Teknik Eğitim ve Sertifikasyon konularında uluslararası alanda lider bir kuruluştur.

1911'de Moody Engineering olarak temeli atılan, inşaat ve elektrik projelerine yönelen Moody, 1920'lerde petrol ve gaz endüstrisinin gelişmesiyle birlikte endüstriyel gözetim ve teknik hizmetler vermeye başlamak üzere hızla büyüyerek kendini geliştirmiştir.

Halen 60'ın üzerinde ülkedeki ofisleriyle, Moody International belgelendirme ve teknik hizmetler sektöründe katma değer sağlayan bir kuruluş olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Moody International, geniş akreditasyonlara sahip profesyonel ve maliyet etkin bir şekilde belgelendirme hizmetleri sunmaktadır. ISO 9001 (Kalite), ISO 14001 (Çevre), OHSAS 18001 (İş Sağlığı ve Güvenliği), ISO 27001 (Bilgi Güvenliği), ISO/TS 16949 (Otomotiv Sektörü Kalite), AS/EN 9100 (Havacılık Kalite) Yönetim Sistemleri belgelendirme konularında hizmet vermekteyiz.

Gıda Güvenliği konularında da ISO 22000, IFS, BRC, HACCP, GlobalGAP, İTU (Bakanlık Onaylı) belgelendirme hizmetleri sunmaktayız.