Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Hedefimiz, bağımsızlık, gizlilik ve tarafsızlık ilkesinden ödün vermeden belgelendirme hizmeti sunduğumuz firmaların arzu ettikleri başarı ve performans seviyelerine ulaşmalarına yardımcı olarak, hem kendilerinin hem de müşterilerinin beklentilerini aşabilmeleri için gerekli temelleri sunmaktır.

Belgelendirme faaliyetlerinde uluslar arası kurallara uygun farklılık yaratan hizmetler sunmak ve hizmet çeşitliliğini arttırmak firmamız için hayati derecede önemli olmakla birlikte sürekli başarımızın da temelini oluşturmaktadır. Kurumsallaşma sürecinde; firmalarımıza gerekli teknik destek uzman kadromuz tarafından verilmektedir.

TSE Belgesi CE Belgesi Gost-R Belgesi ISO 9001 Belgesi ISO 14001 Belgesi ISO 22000 Belgesi TSEK Belgesi Kapasite Raporu Ulusal Bilgi Bankası Süreci Gıda Sicil Üretim İzin Sertifikası/Belgesi gibi birçok alanda tüm Türkiye'ye hizmet vermeye devam ediyoruz

Misyonumuz: Uzun vadeli ayakta kalmayi ve sürekli gelişimi hedefleyen firmalara çagdaş bilgi ve teknolojiyi kullanarak yönetim sistemleri ve Insan Kaynaklari konusunda egitim ve danişmanlik hizmeti vermek.

Vizyonumuz: Verdigi hizmet kalitesi ile kalite yolculugundaki sektöründe öncü kurum ve kuruluşlarin tercihi Trsert olacaktir.