Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


DELİBAS MİMARLİK
Türk mimarlik sektöründe öncü bir kuruluş olarak yerini almış ve günümüzde ülkemizin önde gelen inşaat firmalarından biri olarak inşaat sektöründeki öncü misyonunu sürdürmektedir. Delibas mimarlik ülkemizde güven ve kalite simgesi olmaya aday bir inşaat firmasıdır.
Türkiye nin gelişimine ve büyümesine katkıda bulunmak adına inşaat sektöründe hep güven, gelişim ve başarının temsilcisi olmaktır niyetimiz.
Çağı takip eden ülkemizin dünya geleceğinde söz sahibi olması ve sahip olduğu dev potansiyeli, ilham veren kültürel dokusuyla insanlara yeni bir vizyon katkısı oluşturacak güce ulaşması için kendi işimizde hep yenilenen, ilerleyen bir organizasyon olabilmek için çalıştık.
Bugün yine sektörümüze ivme kazandıran bir güç adına sağlam,dinamik yapımızla çalışıp yeni projeler üretip ve bu projeleri uygulayıp çağın gelecek vadeden bel kemiği sektörü inşaat alanında kalite adıyla anılmaktır.
Vizyonumuz
Ülkemiz mimarlik sektörünün önde gelen bir firması olarak, yeniliklere açık, ileriyi görebilen ülkemizi yurt dışında başarılı bir şekilde temsil edebilen, geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek bir üretim hedefini ilke edileni sürekli büyümeyi hedef alan, Ülkemiz ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, kısacası daha çağdaş bir Türkiye hedefi ile yola çıkan ve bu amaca da her geçen gün biraz daha yaklaşan bir firma olmayı hedefledik.
Misyonumuz
Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizi oluşturmaktadır. Geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş işler üretmek için teknolojik gelişmelere ayak uydurmak hedefimizi oluşturmuştur. Türk insanının çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşabilmesinin en önemli yollarından birinin yaşamış olduğu çevrenin modern, çağdaş ve doğaya saygılı yerler olması gerektiği düşüncesidir.
DELİBAS MİM.MÜH.İNŞ.YAPI.TAAH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ
ERHAN DELİBAŞ
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
DELİBAS MİMARLİK

Adresimiz : Sanayii Mahallesi, Batanay Sokak, No:41/1 Kağıthane İstanbul
Telefon : +90 212 2816172
Fax : +90 212 2819366