Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


AC-FL-RunContent( codebase, http://download. macromedia. com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash. cab#version=6, 0, 29, 0, width, 659, height, 44, src, menu, quality, high, pluginspage, http://www. macromedia. com/go/getflashplayer, movie, menu ); //end AC code
Sizlere sunduğum parkelerin bir çoğu Afrika, Uzakdoğu ve Güney Amerika dan ithal edilen ağaçlarla imal edilmiştir. Bu ürünler farklı iklimlerin sıcaklığını ve enerjisini mekanınıza taşıyacak ve uygulandıkları ortama kendi karakterlerini yansıtacaklardır.
Sayfamda göreceğiniz ürünler en iyi ağaçlardan titizlikle imal edilmiştir. Döşenecekleri ortamların özellikleri dikkate alarak seçildiklerinde ve doğru şekilde uygulandıklarında hepsi de mükemmel sonuçlar verecektir.
Geçtiğimiz yıllar içerisinde gerçekleştirdiğim projelerden bazılarını Foto Galeri bölümünde topladım. Bu sayfayı ziyaret ederek yaptığım işlerin kapsamı ve kalitesiyle ilgili bir fikir edinebilirsiniz.
Unutmayın ağaç yaşayan bir malzemedir. Yaşayan her şey gibi zemininizi kapladığınız parke de belirli zaman aralıklarıyla bakıma ihtiyaç duyar. Hizmetlerimiz kısmında yer alan Parke Bakım / Onarım bölümünü ziyaret ederek parkelerinizi korumak ve güzelleştirmek adına neler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.
Sayfamı hazırlarken parkelerinin günlük bakımıyla ilgili soruları olan ya da kullandıkları malzemeyle ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen dostlarımı da unutmadım. Merak Ettikleriniz bölümünü ziyaret ederek parke ve parkecilikle ilgili pek çok konuda bilgi edinebilir ya da sorunlarınızı benimle paylaşabilirsiniz.
Döşeteceği malzeme konusunda kararsız olan ya da malzeme seçimiyle ilgili tavsiyemi almak isteyen dostlarım Benim için En İyisi bağlantısına tıklayarak karşılarına çıkacak olan formu doldurabilirler. Bu form zemininizi ahşap kaplarken dikkat etmeniz gereken bazı noktaları içerdiğinden, ne istediğinizden emin olsanız bile bu formu gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.
Ürünler
Lamine Parke çeşitlerini incelemek için tıklayınız.
Masif Parke çeşitlerini incelemek için tıklayınız. Ne Demişler
Nuri Şekerciler farkı ile yepyeni zeminlere kavuşan müşterilerimizin yorumları. . .
devamı için tıklayınız. .
Adresimiz : necatıbey caddesı 25/24 kızılay ankara