Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


1989 yılında Ege Anten deposu adı altında kurulan firmamız bugün PAZARCIOĞLU PLASTİK METAL VE ANTEN SANAYİ LTD. ŞTİ. olarak
2500 m2 lik tesislerinde anten ve raf sistemleri konusunda üretimine devam etmektedir.
Lokal anten imalatçılarına metal ve plastik malzeme yan sanayi olarak hizmet veren firmamız bunun yanında tv duvar konsolu, lokal anten, 90 cm, 120 cm ve 150 cm parabolik uydu anten, 100 cm parabolik ofset ve 90 cm ofset uydu antenleri üretmektedir.
Girişimci ve yenilikçi tarzı, uzman kadrosu ve yılların deneyimiyle koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız kaliteli ve ekonomik çözümler üretmek için sürekli kendini yenilemiş olup, en son teknolojiyi içeren makine parkına sahiptir.
Ar-ge çalışmalarına da önem veren firmamız, raf sistemleri konusunda da
kendine özgün tasarımlarıyla, mağaza ve butik raf sistemleri, fabrika donanımları ve aksesuarları imalatını sürdürmekte, anahtar teslimi dekorasyon ve montaj işleri konusunda düşündüklerinizi gerçeğe dönüştürmeye devam etmektedir.
Kuşkusuz bu başarının altında şirketimiz bünyesinde özveriyle çalışan arkadaşlarımızın ve ürün çeşitliliğimizin yanı sıra, referanslarımızın bize verdiği desteğinde çok büyük bir payı bulunmaktadır.
Firmamız bugün olduğu gibi gelecekte de sektörün standardını yükseltmeye ve sizlerle birlikte daha büyük başarıların altına imzasını atmaya devam edecektir.
Adresimiz : Kartal oto sanayi sitesi B-3 Blok No:42