Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


SD Yapı ve İnşaat Sistemleri haftanın 7 gün 24 saati çalışabilen devamlı 7 kişilik, gerektiğinde 20 kişiye kadar çıkabilen işinin ehli uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahiptir.

Ekiplerimizle yıllarca müşterilerimizin güvenini kazanarak her geçen gün yeni çözümler üretmekteyiz. Ana prensibimiz her ne olursa olsun verilen projeyi eksiksiz ve tam olarak gününde veya gününden önce teslim etmektir.

Dekorasyon uygulamalarımızda teknik standartlara uygunluğu ve mükemmel iş kalitesini esas alarak, malzemeleri ve uygulama tekniklerini iyi bilen, eğitimini uygulamaları ve deneyimleriyle birleştirmiş teknik elemanlarımız sayesinde iş teslimatlarımızda şimdiye kadar hiçbir sorunla karşılaşılmamış ve gününde teslimatlar yapılmıştır.

Geleneksel teknikleri geride bırakarak yaygınlaşan hafif asma tavan ve bölme duvar sistemlerini uygulayan grupların sayısı hızla artarken uygulama tekniği ve malzeme kalitesinde gereken standarda ulaşılamamıştır.

Bu sistemden tam ve uzun süreli verim almak malzeme ve işçilik için belirlenen teknik koşulları yerine getirmekle olur. Bir kısım ekip bunu göz ardı edip öngörülenden az miktarda ve standartlara uygun olmayan malzeme kullanarak maliyet düşürüp uygulama yapmışlar ve bunun olumsuz sonuçları da ortaya çıkmıştır.

Ancak bilinçlenmeyle bir eleme yaşanmaya başlamıştır ve bu sektör gelecekte, tüm iş alanlarında olması gerektiği gibi belli bir kalite standardını yakalayan ekiplerin olacaktır. Bizim hedefimiz de bu yarışta yoluna devam edenlerden olmaktır.