Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Denizcilik İle İlgili Firmalar

Firmamız Denizcilik ve Sualtı sektörinde hizmet vermektedir.
DENİZ MOTORLARI VE JET SKI BAKIMI ,MOTOR YENİLEME
Deniz İnşaatları
Firmamız uluslararası taşımacılık konusunda hizmet vermektedir.
Fetmar denizcilik 2006 yılında Fethiye limanında gemi acenteligi, gemilerden katı ve sıvı atıkların alımı, kumanya ve malzeme ikmali ve konusu ile ilgili diğer tüm hizmetleri vermek üzere kurulmuştur.
Aysan karavan römork imalatı yapmaktadır.
Deniz inşaatları, dalgıçlık, boru hatları, petrol terminalleri, mühendislik, müşavirlik hizmetleri, sualtı kesim-kaynak işleri klass adına sörvey hizmetleri, sualtı ndt saç kalınlık ölçümleri, fotoğraf ve cctv video çekimleri, gemi kurtarma, batimetri ölçüm ve haritalandırma hizmetleri.
Firmamız kazık tamiri, korozyona karşı korunması, genel sualtı hizmetleri, deniz yapıları kontrol tesbit, projelendirme ve daha birçok işlerde deniz sektörüne hizmet vermektedir.
Firmamız deniz ticaretinde önemli bir görev üstlenerek üyelerinin gemi, yük, personel ihtiyaçlarını daha hızlı sonuçlandırabilmelerinde köprü olmuştur.
Ela denizcilik olarak denizcilik, deniz malzemeleri, gemi bakım onarımı, kumanya, güvenlik malzemeleri, kimyasallar ve gaz konularında hizmet vermektedir.
Tuncar marin, volvo penta ve yanmar yetkili servisidir. Deniz motoru ile jeneratör bakım ve satışı, volvo penta ve yanmar yedek parça satışı, marin elektrik işleri konularında sizlere yardımcı olmaktayız.
Sektörün tercih ettiği ISO standartlarına uygun,Klas tip onaylı malzemeler ile yeni inşaa ve tamir gemilerinin izolasyon,havalandırma,klima,panel ve zemin döşeme işlerinizin, uzman kadromuzla solas, marpol ve klas kurallarına uygun olarak en kısa sürede teslimi..
Yangın söndürme sistemleri, kara ve denizde kullanılan her türlü yangın ekipmanı bakım test ve satışı.
1,5 senedir genç ve dinamik kadromuzla Volvo Penta yetkili servisi olarak hizmet vermekteyiz. Ekibimiz marin motorları ve endüstriyel motorlar konusunda tecrübeye sahip olup temiz işçilik ve kaliteli iş prensibi ile çalışmaktadır.
Köprü üstü seyir cihazlarının onarımı ve bakımında uzman kuruluş...
Firmamız uluslararası deniz taşımacılıgı yapmaktadır.
Firmamız gemi makine segmanları ve lister yedek parçaları imalatı yapmaktadır.
Mavi yolculuk bizim işimiz özel ve grup turları için bizi arayın.