Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Egitim Kurumlari İle İlgili Firmalar

Kurumumuzun ana hedefi adaylarımıza gerek teorik gerekse pratik anlamda en iyi eğitimi verebilmektir.
birçok yabancı dilde eğitim vermekteyiz.
Yurtdışı Eğitim danışmanlık yabancı dil kursu sertifika programları proficency toefl kpds eğitimleri.
Kursumuz Bornova Ata durağında tüm ehliyet sınıfları, ödeme kolaylıkları ve 15 yıllık tecrübeyle hizmetinizde.
Ehliyetini iyi bir eğitim sonucunda almak isteyenler için tek adresiz.
Okul öncesi çocuk gelişimi ve eğitimi alanında boğaziçi üniversitesi mastırlı uzman klinik psikolog kuruluşu olarak 20 yıldır çocuklarımız ve velilerimizle bütünlük içerisindeyiz.
Uygun koşullarda ehliyet.12 ay taksit
Bursa'da bireysel ve kurumsal gelişim konusunda faaliyet gösteren eğitim ve danışmanlık şirketi
Kuğu sanat eğitim merkezi bünyesinde genel olarak bütün enstrümanların çalma eğitimlerinin verildiği bir eğitim merkezidir.
İnsanlar için yaşam boyu sürmesi gereken eğitim faaliyetlerini, Türkiye'nin hatırı sayılır üniversitelerinin akademisyen ve her biri konularının uzmanı olan eğitmen ve danışmanlarımızdan oluşan profesyonel kadromuzla sürdürmek, çalışanların verimliliklerini artırmak ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak üzere kurulduk. Temel hedeflerimizden biri de, "kurumlara özel tasarlanan eğitimlerimizle kuruma özgü çözümler üretmek" tir.
Kadıköy Görsel Sürücü Kursu, Online sınav, online test ve online dersler Kadıköy görsel sürücü kursu.görsel sürücü kursu Kadıköy de.
Bogazici Universitesi Mezunu Uzman Cevirmenlerden Hesapli ve Kusursuz Ceviri. Ingilizce, Osmanlica, Almanca, Fransizca, Ispanyolca, Italyanca ve Rusca.
Çetinler Sürücü Kursu Operatörlük Kursu Ehliyet Kursu İş Makinesi Operatörlük Belgesi (Forklift, Vinç, Kazıcı-Yükleyici, Dozer, Greyder) ve A2, B, D, E, G, H ehliyeti, Ehliyet Kursu taksitle ehliyet imkanı.216 4926310/11
Genel İngilizce, Genel Almanca, TOEFL, TestDaF, KPDS-ÜDS, Proficiency, İş İngilizcesi, İş Almancası,Yurt dışı Eğitim Danışmanlığının yanı sıra, Şirketler için Kurumsal Eğitimler de vermekteyiz. Detaylı bilgi almak için : Bakırköy-0212 570 30 60, Fatih : 0212 621 70 62, Kadıköy - 0216 550 13 17
Firmamız sayesinde Ümraniye artık kaliteyle tanışıyor, bizimle görüşmeden sürücü belgesi almayın.
Marmara Akademi olarak uzman eğitmen kadrosu ile İstanbul' da uzun yıllar boyunca çalışmış olduğu sektörde ki edinmiş olduğu tecrübe ile Balıkesir' in gözde ilçesi Edremit' te faaliyet göstermektedir.
Fenerbahçe Sürücü Kursu Haznedar ve Şişli'de
Firmamız milli levhalar ve sınıf içi levhaları uygun fiyatla sizlere ulaştırmaktadır.