Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Egitim Kurumlari İle İlgili Firmalar

Konularında uzman kadrosu ve yılların verdiği deneyimle kursiyerlerimizi sürücü belgesi sahibi yapıyoruz. Kursiyerlerimizin sınava daha iyi hazırlanmaları amacıyla web sistemi oluşturulmuştur. Web sistemimiz, kursiyerlerimizin verilen derslerde öğrendikleri bilgileri tekrar edebilecekleri online ders bölümü, sağlayan servisler de dahil olmak üzere pek çok bölümden oluşmaktadır.
İngilizce, Rusça ve Almanca dillerinde bireysel ve kurumsal eğitimler veren firmamız Antalya'da faaliyette bulunmaktadır. Hafıza teknikleri destekli hızlı ve kalıcı kelime ezberleme tekniklerinin kullanıldığı dersler ile yabancı dil öğrenmeyi kolaylaştırmaktayız.
Arda çcocukevi 0-6 yaş arası çocukların tüm gelişimlerini iyi şekilde destekler ve yönlendirir.
Oxford English yüksek kalitede eğitimi hedefleyip, programlarımızı en uygun fiyatlarda size sunmaktadır. Yerimiz İstanbul- Anadolu yakası merkezi Kadıköy'de olup ulaşımı oldukça kolay, alışveriş ve eğlence merkezlerine yakındır.
Yurdışı Eğitim Danışmanlığı.Yurtdışında Genel ve yoğun dil kursları,iş ingilizcesi,hukuk ingilizcesi,tıp ingilizcesi,TOEFL-IELTS-GMAT-GRE sınav kursları,akademik yıl kursları,yaz okulları
MEB Bakanlığı Onaylı İnsan Kaynakları Yönetimi, Halkla İlişkiler, Reklamcılık ve Dış Ticaret Yönetimi Sertifika ve Diploma Programları, İngilizce,Rusça,İspanyolca,Çince Yabancı Dil Eğitimleri veren PLUS AKADEMİ eğitim ve kariyerlerini yurtdışı programları ile geliştirmek isteyen herkese uzman kadrosu ile danışmanlık vermektedir.
İngilizce ve İspanyolca eğitiminde uzman kadrosuyla lider eğitim kurumuyuz.
Okulumuz; Gazi Üniversitesi mesleki eğitim fakültesi çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü'nden mezun olan, yirmi bir yılını M.E.B. bağlı okullarda okul öncesi öğretmenliği yaparak emekli olan Gülgonca Deligöz tarafından kurulmuştur.
Prontoitalia eğitim İtalya'da Eğitim ve İtalyanca İspanyolca çince Dil Merkezi
15 yıllık deneyimli kadrosuyla ödül sürücü kursu 625.sayılı özel öğretim kurumları genel müdürlüğüne bağlı olarak eğitim faaliyetini yürütmektedir.
Aydında yılların tecrübesi ile bilgisayar, ingilizce, açık öğretim, kpss ve kişisel gelişim kursları vermekteyiz. Sektörümüzde Aydının en iyisi olmak ve hep öyle kalmak en büyük idealimizdir. Bunun için maskotumuz karınca gibi gece gündüz çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Yurt dışında eğitim konusunda 1991 günümüze hizmet veriyoruz. Ülke ülke eğitim olanakları, dil okulları, üniversite, Sertifika Diploma Programları, Makaleler, Öğrenci izlenimleri, Burs olanakları, karşılaştırmalı fiyatlar, kurs bilgileri, haritalar, konaklama, ülke bilgileri, faydalı bilgiler, vize işlemleri ve yurtdışı eğitimle ilgili hemen her konu
Hertürlü şirket içi eğitimler, ulaştırma lojistik sektörü ile ilgili eğitimler vermekteyiz.
A2 B E H SINIFI EHLİYET ALMA İMKANI BAĞDAT CD.VE AKAN TRAFİKTE ÖZEL DİREKSİYON DERSİ VERİLİR.
Türkiye'de elektronik dış ticareti, e-ticaret uygulamaları ve yönetim programları ile birleştirerek online ticaret profesyoneli yetiştiren ilk ve tek kurumuz.
Firmamız kırtasiye, kitap, hediyelik eşya ve oyuncak sektöründe toptan dağıtım yapan bir firmadır. mopak, timaş, faber, çınar, pensan vb gibi sektörün önde gelen isimlerinin bayisiyiz.
İzmir'de ebru ve çini kursu vermekteyiz.
Kyseri'de öss ve oks'de en çok yerleştirme oranına sahip dershaneyiz.