Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Aydında yılların tecrübesi ile bilgisayar, ingilizce, açık öğretim, kpss ve kişisel gelişim kursları vermekteyiz. Sektörümüzde Aydının en iyisi olmak ve hep öyle kalmak en büyük idealimizdir. Bunun için maskotumuz karınca gibi gece gündüz çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Neden Uzman
1. Eğitimde Kalitenin Adresi sloganının lafta kalmadığını göstermek için en iyi eğitim hizmetinin verilmesi felfesinin benimsenmesi.
2. Maskotu karıncalar gibi gece gündüz kursiyerleri için çalışan genç, dinamik ve deneyimli kadro.
3. Aydındaki en iyi kurs olmak için ant içmiş ve buna inanmış bir yönetim.
4. Teknolojik ekipmanlar ile donatılmış, sürekli kendini yenileyen öğretmen kadrosu
5. Aydın daki bireysel eğitim veren ilk ve en deneyimli Bilgisayar Kursu. 6. 1992 yılından beri Aydın daki çeşitli kurslarda öğretmenlik ve yöneticilik yapmış, adını ve kariyerini işpatlamış profesyonel ve tecrübeli öğretmen kadrosu en önemli özelliği. 7. Gündüz, haftasonu ve akşam saatlerinde temel, ileri ve profesyonel kurslar. 8. Her öğrenciye bir bilgisayar düşecek klimalı modern eğitim sınıfları. 9. Çalışmalarınız da verimiliğinizi artıracak olan ince noktalar, pratik ipuçları ve zaman kazandırıcı kullanım kolaylıkları. 10. Birebir derslerle müşteri memnuniyeti ve ders geçme garantisi. 11. %100 uygulamalı eğitimler. 12. Ekonomik fiyatlar ve uygun ödeme seçenekleri. 13. Kişilerin veya şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik özel kurslar. 14. Kariyer ve iş bulma desteği.
Misyonumuz
Adresimiz : r. paşa mh. 21. sk. no:23 aydın