Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Gsm Eğitim Hizmetleri, 2007 yılında Pendik de kurulmuştur.
Bu zamana kadar, Ülkemizde GSM ve cep telefonu hakkında ciddi bir eğitimin ve eğitim altyapısının olmamasından dolayı yapacağımız işin zorluğunun farkında olarak vizyon ve misyonumuzu belirledik.
Yeni proje ve atılımlarımızla, Eğitim ve bilgi altyapısını geliştirecek, her zaman sizlere en iyi eğitim ve danışmanlık hizmeti sunan kurum haline geleceğimize inanıyoruz.
Öğrenme; gelişme, ilerleme ve lider olma arzusundaki herkesin temel ihtiyaçlarından birisidir. Eğitim işi; bu yola baş koymuş, kalbi insan sevgisiyle dolu, özverili kişilerin yapabileceği bir iştir. Öğrencilerimiz, her türlü öğrenme fırsatına sahiplerdir. Öğrencilerimiz çalışmalarınızın odak noktasıdır. Öğrencilerimizin ve sektörümüzün, sürekli gelişen, değişen beklentilerine uygun eğitim çözümlerinin sağlayıcısıyız. Biz, sürekli olarak yeni öğrenme biçimlerine kendimizi adapte edecek beceriler geliştiririz. İşimiz;gönül işi, özveri işi, eğitim öğretim işidir. Eğitim farklı bir heyecan işidir. Bu heyecan ve coşku sizlerin de katılımıyla sürecek, yayılacak bir süreçtir.
Adresimiz : Pendik