Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


BURSA da kurulan İMES endüstriyel gelişimin sunduğu yenilikçi çözümler ile modern çağa uygun adımlar atarak, Bilgisayar Destekli Tasarım ve İmalat yazılımlarının, satış, eğitim ve teknik desteğini vermenin yanı sıra, AR-GE, ürün geliştirme konularında proje ve danışmanlık hizmetlerini yürütmek amacıyla çalışmalarına başlamıştır. Sürekli gelişme fırsatı arayarak, sorunlara, hızlı, kalıcı ve müşteri odaklı çözümler üretmeyi amaç edinmiştir.
Firmamız, gerek katı modelleme tekniği ile 3 boyutlu tasarım, gerekse 2 boyutlu çizimleri ile imalata yönelik tasarım tekniklerini kusursuz birleştiren bir yapıya sahip olan Autodesk Ürünlerinin Bursa Bölgesi Yetkili Satıcılığını yapmaktadır.
Ayrıca, sac açınımı ve maliyet hesaplamalarına yonelik, FTI yazılımlarından FastBlank ve BlankNest yazılımlarının da bayiliğini yapmaktadır.
Modern bilgisayarlar ile oluşturduğumuz, klimalı eğitim salonumuzda, ister bireysel ister kurumsal olarak AutoCAD, Autodesk Inventor, Catia (CAD/CAM ) ve Teknik Resim eğitimleri verilmektedir. Talep edilen ihtiyaçlar doğrultusunda, uzman eğitmen kadromuz ile bilgilerimizi en iyi şekilde paylaşmayı amaç edinerek verimli eğitimler düzenlenmektedir. Bu doğrultuda katılımcılarımız, bilgiye en kestirme yoldan ulaşarak kendilerine yeni olanaklar sağlamaktadır.


Firmamızda, otomotiv ana ve yan sanayi, beyaz eşya ve makine imalat sektörüne yönelik mühendislik çözümleri sunularak, 3 boyutlu dizayn ve analiz programlarıyla; sac kalıpları, prograsif kalıplar, kaynak fikstürleri, hidrolik/ pnömatik/plc kontrollü özel makineler, robotik sistemlerin tasarımları ve üretimi ile komple çözüm gerektiren projeler için, anahtar teslimi çözümler üretmekte, sunduğu çözümlerle ilgili satış, eğitim, servis, danışmanlık, destek ve uygulama hizmetleri vermektedir
İMES özgün ve farklı yaklaşımıyla Bilgi Teknolojisine destek olmayı ve bu gelişim sürecine değer katacak lider teknoloji şirketlerinden birisi olmayı hedeflemektedir.
Eğitim Salonu
Adresimiz : İnönü Cd. Nurettin Yavuz İş Mrk. No:18 Kat:3 D:23