Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Plazma, televizyon, müzikseti, bilgisayar, recever, vb. tamiri. uydu satış ve montajı, plazma satış ve montajı, bilgisayar network ag sistemleri, güvenlik sistemleri satış ve montajı, binaiçi elektirik dagılımı.
Kameralı Güvenlik Sistemleri Dünya Elektronik ve İletişim Sistemleri San. Dış Tic. Ltd. Şti. uzman kadrosu ile güvenlik sistemlerinde yeni çözümler sunmaktadır. Konutlar, ofis, işmerkezleri, fabrika gibi mekanlarda tesis güvenliği ve personel denetiminin yanı sıra sanayi tesislerinde üretim faaliyetlerini izlemek ve kaydetmek için bu sistemler kullanılabilir.
Ayrıca güvenlik kameralarından alınan görüntünün internet üzerinden herhangi bir yerden izlenme ve kaydetme imkanıda sağlanmaktadır.
Uydu Sistemleri Dünya Elektronik olarak kurduğumuz headent sistemlerde RF sinyali halinde dairelere tek kablo üzerinden binlerce digital yayın yapan kanalın iletimi tüm işçilik ve ürünler dahil olmak üzere sistem kurulumu profesyonelce yapılmaktadır. Ayrıca switch kullanılarak merkezi uydu sistemleri de kurulabilmektedir. Switch li merkezi uydu sisteminde her daireye RF e dönüştürülmeden direk iletilmektedir
Adresimiz : Reşatbey Mah. 12 sokak tuna apt. no:40/a