Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Turkey Inside, Antalya merkez ofisi ve Almanya Bonn sehrinde hizmet veren uluslararasi Lisansli profesyonel gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık Acentasidir.
Turkey Inside, gayrimenkul alanında varolan en kapsamlı ve çağdaş eğitim sürecinden geçmiş, , dinamik, hırslı, hevesli; sektöre dinamik kazandırabilecek dört ayrı lisanda hizmet verebilen, profesyonel emlak danışmanı kadrosuyla, üstün hizmet anlayışının adresi olmayı hedeflemektedir.
Ana faaliyetlerimiz Antalya merkez ofisinden yürütülmektedir. Calisma ortaklari olarak emlak konusunda uzman avukat, mali danisman, insaat ve harita mühendislerini bir araya getiren ve yöresel emlak, arsa sahipleri ve güvenilir insaat firmalari ile güclü baglar kurmus emlak konusunda her türlü ihtiyaca cevap verek sekilde yapilanmistir. Sirketin 20 yillik Yeralti Su sondaji sirketi sayesinde guney sahil kesiminde yerel mülk sahipleri ve oturmus insaat sirketlerini tanimanin vermis oldugu avantaji kullanmaktadir.
Bonn ofisimiz, Avrupanin göbeginde pazarlama koordinasyon merkezi olarak hizmet vermek uzere organize olmustur. Bu ofisin kurulus amaci, Avrupali yatirimcilara daha hizli erismek ve uluslararasi platformda Türkiye emlak pazarini en iyi sekilde temsil etmektir. Buradan tüm Avrupadaki ticari ve emlak fuarlara katilimlari organize etmek ve uluslararasi emlak Internet Portallari, diger medya ve gazete reklam kanallari ile Avrupali yatirimcilara ulasarak yerinde on danismanlik hizmeti vermeyi amacliyoruz.
Turkey Inside markasi ile, Almanya, ingiltere, Belcika, Hollanda ve Danimarka daki partnerlari ile proje pazarlama alt yapisini kurmustur.
Akdeniz ve Ege sahillerinde Ister yatirim amacli arsa, isterse oturum amacli yazlik, villa, daire, isterse ticari amacli otel, apart-otel, ve uygun otel arsasi arayan yatirimcilara kisiye ve sirkete ozel raporlar hazirlayip, yatirim turlari duzenlemekteyiz. Danismanlarimiz havaalanindan sizi karsiliyor ve size yonelik arastirilmis emlak turlari duzenliyoruz.
Portfoylerimizin icerdigi bölgeler:
Ana faaliyet bölgemiz: Akdeniz kiyilari: Antalya ve cevresi, Alanya ( Mahmutlar, Avsallar, Kargicak), Side, Belek, Manavgat, Kemer ve Kas. Ege kiyilarinda: Didim, Akbuk, Altinkum, Bodrum, Fethiye.
Adresimiz : Arapsuyu mah. 7. cad. Tabur Apt. 28/1 Antalya Turkey