Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


TIME OUT İSTANBUL - MILLER
2005 YILININ EN İYİ YEME İÇME MEKAN ÖDÜLLÜ
ASMALIMESCİT BALIKÇISI
Kasım 2001 de kuruldu.
Kurucusu Bülent GÜZELKAN,
Uzun yıllar mankenlik ve modellik yapan, moda sektöründe değişik ürün dallarında tasarımcı olarak çalışan Bülent GÜZELKAN beslenme alışkanlığını dostlarıyla paylaşmak, onlarla birlikte buluşma noktası yaratmak amacıyla çıktığı yolculuğunu, 2005 yılı sonunda Time Out Dergisinin düzenlediği, V. Time Out İstanbul - Miller Yeme & İçme Ödülleri 2005, 16 kategori arasında,
7 - En İyi Meyhane :
A - Asmalımescit Balıkçısı,
B – Boncuk,
C – Giritli – Cankurtaran,
D – Refik,
E – Sofyalı 9,
F – Yakup 2,
Kategorilerisinde aday gösterilerek, Yeme İçme Ödüllerinden 2005 Yılının En iyi Meyhane Ödülü ne siz değerli dostlarının ve müşterilerinin oyları ile layık görülmüştür. Time Out Dergisinin düzenlediği Şubat 2006 da ödül töreni ile plaketleri ve tabelası verilmiştir.
Asmalımescit Balıkçısı açıldığından bu yana sanat ve sanatçı dostu olarak, sanat günleri adı altında her ay resim, cam, seramik ve baskı sergileri açarak, yazarlarımıza imza günleri düzenliyerek butik bir işletme anlayışı içinde sanatseverleri sanatçılarla buluşturmayı misyon edinmiştir.
Asmalımescitte Ceneviz dokusunu hissedeceğiniz restoranda, değişik deniz mahsulleri, farklı mezeler, mevsimsel otlar, özellikle muhteşem patlıcan salatası, çok özel bir sosla yapılan hamsi kızartmasını yemeye doyamayacaksınız.
Lezzet, hijyen, saygılı ve güler yüzlü servis anlayışını uygun fiyat politikası ile sürdürmeyi ilke edinmiş Asmalımescit Balıkçısı nda açık internet bağlantısı (wireless) ile günün her saatinde iş toplantılarınızı yapabilir, çok özel organizasyonlarınızda
kullanabilirsiniz.
www. asmalimescitbalikcisi. com
kullanabilirsiniz.
www. asmalimescitbalikcisi. com

Sea-Food restaurant
ART RESTAURANT
Asmalimescit Sea Food Restaurant was founded in November 2001 by Bülent GÜZELKAN, a former model, fashion and accessories designer.
Initiated with the concept of establishing a quality dining atmosphere, which would serve as a meeting point for close friends,
the restaurant of Bülent GÜZELKAN crowned its gastronomic odyssey, with the honorable award of the
Time Out magazine by being elected as the Best Sea Food Restaurant in 2005.
Devoted to the fine arts and artists, Asmalimescit Sea Food Restaurant has always been operated in a boutique style, in which a new exhibition of various artists takes place every month.
The restaurant defines its mission as constituting a meeting point for the artists and aestheticians.
Surrounded by a Genovese atmosphere, the rich buffet offers a variety of sea food,
starters, herbal and vegetarian specialties. The egg-plant salad and the anchovies, served with the secret recipe sauce, have to be emphasized remarkably.
In Asmalimescit Sea Food Restaurant, operated by the philosophy of providing a friendly, dignified and hygienic service to affordable prices, it is also possible to make business dinners and lunches,
by enjoying the high speed wireless internet connection free of charge.
Restaurant resmi
Adresimiz : Asmalimescit Mah. Sofyali Sk. No: 5A 34420 Tunel-Beyoglu / ISTANBUL – TURKEY