Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Misyon:
Ürettiği teknolojiler ile KOSGEB bünyesinde bulunmaya hak kazanan REPKOM A. Ş. olarak biz;kaliteden taviz vermeden teknolojiyi takip ederek ihtiyaçlarınızı en iyi ve sorunsuz şekilde karşılayacak üretim yapma amacıyla başladığımız bu yolda kısa süreli çözümler üreten teknolojileri kullanmayıp, her zaman en iyiyi hedefledik.
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.
Vizyon:
Her zaman kaliteli ve teknolojik ürünler üretip, satış öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyetini sağlamak.
Arge:
Üretilemeyen Tüketilir prensibi ile yürütülen Ar-Ge çalışmaları doğrudan ürünler ile ilgilidir ve çıktıları ticari ürünler halinde rekabette farklılık yaratan çalışmalardır. Dünya standartlarında teknoloji ve ürün geliştirme çalışmalarının yürütüldüğü Ar-Ge gündemimizi alım gücüne ve geleceğin standartlarına uygunürünler üretmek oluşturmaktadır.
Gelecek ARGEsiz ve teknolojisiz olmaz…Bu amaçla REPKOM A. Ş. , Ar-Ge yi geleceğinin ve büyümesinin güvencesi olarak görmektedir. Dünyadaki gelişmeleri yerinde ve hızla takip edebilmek adına yeni ürün geliştirmeye verdiği önemle REPKOM, Ar-Ge yatırımları yapmıştır. Bu yatırımlar; kendi teknolojisini kendi üreten REPKOM A. Ş. nin, dünya insanı için dünya kalitesinin de üstünde ürün yaratma tutkusunu simgelemektedir.
Adresimiz : k. çeşme mh. 5 kardeşler sk no:1