Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Ne Pazarlıyoruz? İthal Veteriner aşıları İthal Veteriner ilaçları Dondurulmuş sığır sperması De Laval sağım ekipmanları ve çiftlik ürünleri Suni Tohumlama ekipmanları ve sıvı azot tankları Veteriner ekipmanları ve aletleri Yem katkı maddeleri İthal Buzağı Mamaları
Ne Yapıyoruz? Süt sığırcılığı ve besi çiftlikleri danışmanlık hizmetleri Suni Tohumlama hizmetleri Küçük hayvan klinik hizmetleri Büyükbaş hayvan klinik hizmetleri Dondurulmuş boğa sperması üretimi Aşılama programları Sağlık sigortası (sığır, tavuk çiftlikleri ve pet hayvanlar)
EGE VET in kısa tarihçesi 1988 yılında üç veteriner hekim tarafından kurulmuştur. Yaygın ve benzersiz pazarlama ağı ile Türkiye nin hemen hemen her yerine ulaşmaktadır. (Pazarlama Haritası) 21 i veteriner hekim olan, toplam 34 satış elemanı Türkiye nin belirli bölgelerinde hizmet vermektedir. EGE VET de çalışan toplam veteriner hekim sayısı, şirket ortağı 3 veteriner hekim dışında 25 d i r. 1997 de EGE VET Türkiye nin ilk özel boğa istasyonunu kurmuş, ABD den üstün genetik özellikte Holstein boğalar, Avusturya dan üstün genetik özellikte Simmental ve Brown Swiss (Montafon) boğalar ithal etmiştir. 1999 Yılında Türkiye de ilk defa cinsiyeti önceden belirlenmiş ABD den ithal embriyolardan 4 Holstein boğa elde edilmiştir. Ege Vet kullanacağı damızlık boğaları ithal ettiği embriyolar ile elde etmeyi sürdürmektedir. Merkezi İzmir olan EGE VET in İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa ve Hatay da olmak üzere beş şubesi vardır. (Bölge Müdürlükleri Haritası) Ege Vet Eylül 2002 tarihinde, Fransız Techna firması ile ortaklık kurmuş, Ege Techna Hayvan Besleme Teknikleri Ltd. Şti. adı altında bir firma kurarak, yem katkı maddeleri konusunda çiftliklere hizmet vermeye başlamıştır.
Adresimiz : ANKARA ASFALTI, KEMALPAŞA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ NO:36 ULUCAK-KEMALPAŞA / İZMİR