Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Firmamız, Morkoç Hayvancılık, 1995 yılında, yurt içinden ve yurt dışından damızlık ve besi danası temin etme amacı ile kurulmuştur. Yurt dışından ithalat yasaklandığından itibaren bu hizmeti yurt içinden vermeye devam etmiştir. Firmamız tarafından, her yıl Türkiye pazarına binlerce damızlık gebe düve temin edilmiş olup, geçen yıl bu rakam 14.600’ e ulaşmıştır.

Sektörde kazandığımız üstün deneyimle, gerek yurt içi gerekse yurt dışından canlı hayvan temininde yüksek standartlara sahibiz.

Gölbaşı, Ankara ve Malkara, Tekirdağ olmak üzere minimum 2.000 büyükbaş kapasiteli iki adet çiftliğimiz mevcut olup, bu çiftliklerimizden pasaport belgeli, saf ırk sertifikalı, mavi pedigri belgeli hayvan satışı yapılmaktadır.

Talebiniz olduğu takdirde, deneyimli ve eğitimli kadromuz ile , Türkiye’nin her yerinden kaliteli hayvan seçimini yaparak, bir hafta içerisinde teslimatını gerçekleştiririz.

Ayrıca, İtalya’dan ithal ettiğimiz, hayvan nakliyesi için özel tasarlanan tırlarımız sayesinde, güvenli ve konforlu canlı hayvan taşımacılığı hizmeti sunmaktayız.

Besicilik yapmak isteyen çiftliklerimizin besi materyalleri talebi olduğu takdirde, temin edilerek, teslimatı tarafımızdan gerçekleştirilir. Şirketimiz proje , fizibilite, inşaat, teknik danışmanlık, ziraat mühendisliği ve veterinerlik konularında da hizmet vermektedir.

Genel Merkez: Turan Güneş Bulvarı 15.Cadde 70.Sok No: 26 Çankaya - Ankara
T: +90 312 492 1670
F: +90 312 492 1671