Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


TÜRKİYE GENELİNDE 6 BÖLGE MÜDÜRLÜK 45 ŞUBESIYLE TÜRKİYEN EN BÜYÜK FİRMASI
Alperen Şirketler Grubu, faaliyet alanına başladığı günden beri çeşitli alanlarda Türk İnsanına Güvenlik, Turizm ve Temizlik hizmetleri alanlarında farklı şirketleriyle hizmet vermektedir. Ülkemizin gelişen ekonomik şartları, teknoloji ve insana yapılan yatırımlar, küreselleşmenin oluşturduğu veriler, sermayenin riski ve insan hayatının değeri ; ÖZEL GÜVENLİK kavramını ön plana çıkarmıştır. Bu alanda, ülkemizde pek çok sektörde olduğu gibi, iş ciddiyeti ve çalışma prensiplerini unutarak hizmeti amacında çıkartıp, sadece ticari bakış açısına yönelenler olmuştur. Ancak böyle bir ortamda Verilen hizmeti tam anlamıyla değerlendirerek hizmetin gerçek kalitesini idrak edebilenlere ulaşmak amacıyla hizmet isteyenle hizmet veren arasındaki dengeyi rasyonel tarzda sağlayarak sizlere ulaşmak arzusundayız.
Dünyadaki Kriminal olgular olayın vukuundan sonra değil oluşumunda önce önlenmesi gerekliliğini vurgulamaktadır. Grubumuz bünyesindeki Ar-ge departmanımız (ISO-9002) Toplam kalite anlayışı ve TSE ile tüm gelişmeleri takip etmekte, değerlendirmekte ve müşterilerimizn hizmetine sunmaktadır.
Amacımız ; Bu verilerin ışığında bireysel ve genel güvenlik konumunda gerekli hizmeti, profesyonel personelimiz ve dünya standartlarına uygun ekipmanlarımızla sizlere ulaştırmaktır.
Güvenlik Şirketimizin yönetimi her biri kendi alanında uzman profesyonel yöneticilerden oluşmaktadır. Askeri kökenli yöneticilerimiz Tuğgeneral ve Albay Polis kökenli yöneticilerimiz;Emniyet müdür ve Başkomser, Sivil kökenli yöneticilerimiz ise Üniversite mezunu kişilerden oluşmaktadır.
Bu yüzden, Alperen Şirketler grubu, Türk ekonomisine olan başarılı katkıları yanında da sizlere gereken ciddi ve profesyonel hizmeti vermekten gurur duyacaktır
Adresimiz : MERKEZ MAH SALİHPAŞA VOLKAN SOK NO 1 KAT 5