Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Anahtarcim.com Türkiye ve Kıbrıs geneli 24 saat acil anahtar, anahtarci ve çilingir hizmeti vermektedir. Anahtarcim.com çilingir, anahtarci hizmetleri MASTER KİLİT LTD ŞTİ'ne aittir.

Anahtarcim.com çilingir merkezi İstanbul Şişli'dedir. Anahtarcim.com 7/24 saat çilingir çağri merkezi numarası 444 0 193'dür. Tüm gsm hatlarından Turkcell, Vodafone ve Avea'dan nerede olursanız olun alan kodu yazmadan direk 444 0 193 olarak aradığınızda Anahtarcim.com 7/24 çilingir çağrı merkezi ne ulaşabilirsiniz. Acil anahtarci ve çilingir hizmetleri size en yakın olan anahtarci ve çilingir şubemize yönlendirilir ve 25 dakikada anahtarcı çilingir ustası kapınıza gelir. Anahtarcim.com çilingir hizmetleri dışında ayrıca güvenlik sistemleri desteğide sağlamakdadır. Ev ve iş yerlerinize alarm izleme merkezli güvenlik sistemi monte edilir, alarm takılır ve merkezden 7/24 ev ve işyeriniz kontrol edilir. Herhangi bir sabote durumunda size ve bildirdiğiniz numaralara haber verilir.Gerekirse emniyet güçleri ,ambulans yada itfaiye olay yerine anında müdahale ettirilir.

Anahtarcim.com acil cilingir anahtarcı hizmetlerinin yanında ayrıca ev ve işyerlerinize gelerek kapınızı ve pencerenizi nasıl emniyete alabilirsiniz diye size ücretsiz keşiflendirme hizmeti sunmakdadır. Hırsızlık olayları hakkında detaylı bilgi vermektedir.

Hemen şimdi arayıp acil anahtarcı çilingir çağrı merkezimize adresinizi verebilirsiniz. Arayın gelelim ücretsiz güvenlik danışmanlığımızı adresinizde verelim.bu numarayı hemen şimdi cep telefonlarınıza kaydediniz. Anahtarcı ve çilingir hizmeti ne zaman lazım olacagı belli olmaz.

444 0 193 Çilingir çağrı merkezi.