Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Bursa Ak İlaçlama 8 yıldır Marmara bölgesinde faaliyet göstermekte olup Fabrikalar Oteller, Restaurantlar, Alışveriş Merkezleri, Gıda fabrikaları ve Gıda depolarında zararlı mücadelesi konusunda hizmet vermekte ve hizmet alanını sürekli genişletmektedir.
Kullanılan yöntemler dünya standartlarında olup, ilaçlar insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen WHO ( Dünya Sağlık Örgütü ) tarafından önerilen insektisitlerdir. Bursa Ak ilaçlama insan ve çevre sağlığı için önem taşıyan özellikle yürüyen - uçan haşereler ve kemirgenlere karşı mücadelede bu güne kadar alışagelmiş ilaçlama yöntemi yerine;
- Gözlem - Tespit - Uygulama - Kontrol - Raporlama - Denetleme hizmet anlayışı şeklinde çalışmaktadır. Firmamız, teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve sorunu devamlı kontrol altında tutan profesyonel bir yaklaşım içerisinde uygulama ve kontroller yapmaktadır.
Konusunda uzman, tecrübeli ve bilgi birikimine sahip ziraat ve gıda mühendisleri ile çalışmalar yürütülmekte, Şirket içi eğitimlerle bilgiler sürekli güncelleştirilmektedir.
Uluslararası Kalite Belgesi ISO 9000-9001-9002 belgesine sahip olan Bursa Ak İlaçlama, Müşteri memnuniyetini herzaman birinci planda tutmaktadır.
Ana hedefimiz müşterilerimize en uygun hizmeti, duyarlılık, sorumluluk ve dürüstlük anlayışı içinde vermek ve istenilen sonuca hatasız ulaşmaktır.
Adresimiz : gazcılar cd karaman oglu plaza2 no 181 4/25 bursa ak ilaçlama osmangazi bursa