Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Kemirgenlerin ve böceklerinde yaşam alanları insanlarla ortaktır. Yani ortak bir yaşam alanını paylaşmaktadırlar. Bu zararlılar insanlarda psikolojik sorunların yanı sıra ;Tifo, Sıtma, Sarılık, vb. gibi birçok hastalığada sebep olabilmektedirler. Fiziksel ve psikolojik olarak her türlü zararı verebilen bu haşereler evlerde ve iş yerlerinde birçok maddi zararada sebep olmaktadırlar.

İnsanların yaşadığı ortamlarda bu zararlılara sıkca rastlamak mümkündür. Ortamdaki nem ve sıcaklık koşullarına göre dört mevsim üreme şansı bulan bu haşerelerle mücadele bilinçli ve bilimsel bir şekilde profesyonel yöntem ve kişilerce yapılmalıdır.

Etkin ve sağlıklı bir mücadele için; halk sağlığında tecrübe, insektisit bilgisi, haşere biyolojisi, uygulama teknolojisi, sağlığa etkileri bilgilerinin yanısıra güvenlik ve garanti aramak gerekir. Bu yeterliliğide sadece halk sağlığı alanında bilgisi, deneyimi ve yetkisi olan kurum ve kuruluşlar verebilirler.

Demir ilaçlama firma olarak; müşterilerine vermiş olduğu hizmetlerinde en son teknolojiye sahip ürün ve cihazları WHO (Dünya Sağlık Örgütü), Sağlık Bakanlığı, T.S.E, HAACP mevzuatlarına uygun olarak kullanmaktadır. kullanmış olduğumuz kimyasallar WHO ve Sağık Bakanlığı onaylı olup, koku, leke ve iz bırakmayan ilaçlardan müteşekkildir.