Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Firmamız, İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı Malzemeleri ve Eğitimleri, Sivil Savunma Ekipmanları, Endüstriyel Dağcılık, Yüksekte Çalışma ekipmanları ve eğitimleri konularında faaliyet göstermektedir. Doruk İş Güvenliği ve Sanayi Ticaret ve Ltd. Şti. hızla gelişen teknoloji ve sektörü yakından takip ederek uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.

Firmamız bu sektörde hizmet veren diğer firmalardan farklı olarak sattığı ekipmanların eğitimlerini ücretsiz olarak vermektedir ve her zaman sattığı ürünün geri beslemesini sağlamaktadır.

Firma olarak hedefimiz siz tüketicilere işinize en uygun ekipmanları kaliteli ve ucuza sunmaktır. Amacımız müşterilerimize bir defaya mahsus ürün satmak değil müşterilerimizin kurumsal tedarikçisi olmaktır.

Firmamız, iş güvenliği ekipmanları, sivil savunma ekipmanları, yangın ekipmanları, yüksekte çalışma ekipmanları konusunda dünyaca tanınmış markaların satışını yapmaktadır, yetkin ve uzman personeli ile yüksekte çalışma ,işçi sağlığı işçi güvenli ve yangın eğitimleride vermektedir.