Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Şirketimizde 50yi aşkın dilde, dilden dile çeviriler yapılmaktadır. Bir projede çevirinin kalitesi doğru çevirmenin seçilmesine bağlıdır.
Firmamıza ulaşan metinler Çeviri Grup Koordinatörü tarafından incelenerek konunun ve dilinin uzmanı olan çevirmenlere iletilir. Çeviri işlemi sırasında projeler üzerinde profesyonel dil uzmanları birlikte çalışırlar. Bu çalışma bir çevirmen ve bir editörden oluşur. Zamandan tasarruf sağlamak ve maliyetleri düşürmek için bir proje kapsamında, bir projeden diğerine çevirilerinizin hem doğru hem de tutarlı olmalarını sağlamak için teknolojiden tam anlamıyla yararlanılır.
Bu sebeple INFO DİL HİZMETLERİ, Trados sistemi ile çevirilerde müşterisine maliyet ve zamandan yüzde 50ye varan tasarruf sağlamaktadır. Çeviri sürecinde, kalite ve gizlilik standartlarına tam olarak uyulmaktadır. Tercüme tamamlanınca, incelemeden geçer, gerekli düzeltme ve sayfa düzenlenmesi yapılarak çifte kontrolden geçtikten sonra size iletilir. SİMULTANE ÇEVİRİ, Kongre ve toplantı simultane çevirmenliği tamamen uzmanlık gerektiren bir konudur. Ses ve toplantı sistemleri gerektiren konferanslar, toplantılar, kongreler vb. için ekipman tedarikinden bahsi geçen toplantı görüntülerinin CDye kaydedilip, deşifre edilerek yazılı doküman haline getirilmesine kadar tam danışmanlık hizmetleri vererek, dokümanların dilediğiniz dillere çevrilip hatta katılımcılara postalanmasına kadar tam danışmanlık hizmetleri verebilmekteyiz.
SÖZLÜ ÇEVİRİ, Uluslar arası toplantılarınız, seminerleriniz, kongreleriniz, panelleriniz, yabancı müşteri ziyaretleriniz ya da sunumlarınız için uzman sözlü çevirmene ihtiyaç duyduğunuzda INFO DİL HİZMETLERİni arayın sözlü çevirilerde de sorun yaşamayın. Gerçekleştirdiğimiz başlıca tercüme türleri aşağıdaki gibidir; Yazılı Tercüme Sesli ve Görüntülü Tercüme Simultane ve Ardıl Tercüme Ses Kaseti / CD Deşifre Tercümesi Video Kaset CD ve DVD den Deşifre Tercümesi Film ve Dublaj Tercümesi
Adresimiz : Cevizlik Mah. Hüsreviye Sk. Karaca İş Hanı 1/37 Bakırköy / İSTANBUL