Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Tüm dillerde Ve Noter Yeminli Tercümeleriniz 11 yıllık deneyimimiz ve konularında seçkin üniversitelerden mezun olmuş en iyi tercümanlarımızla tercüme hizmetini size sunmaktayız.

Çalışmak şeklimiz; Türkiye sınırları içerisindeki firmalara ve Ülke dışındaki tercüme ihtiyacı olan herkese aktif olarak en iyi hizmeti sunmaktır.

Faaliyetlerimiz;
1-Her dilde Yeminli Tercümeleriniz
2-Konsolosluk işleri (Schengen Formları, bütün konsoloslukların formları, Amerika Greenkart danışmanlığı, formun dolumu, tercümelerin hazırlanması, her ülkeye vize, İngiltere tercümeleri ve formların dolumu, İsveç, Fransa, Hollanda, Almanya, İtalya, Amerika, İngiltere, Belçika v.s.)
3-Simultane tercüme

Hizmetlerimiz;
Gün içinde yapmış olduğumuz bazı taslak tercümelerimiz olmaktadır. Bunlar nüfus kayıt örnekleri, pasaport çevirileri, nüfus cüzdanı çevirileri, okul belgeleri tercümeleri (transkript tercümeleri zaman alabiliyor) öğrencilere uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Ardıl (Sözlü) Tercümanlık, Yazılı Tercüme, Ticari Tercüme, Teknik Tercüme, Tıbbi Tercüme, Hukuki Tercüme, Web Sitesi tercümesi, Teknik kullanma kılavuzları, Greencard Danışmanlığı, Amerika Greencard Tercümeleri, Konsolosluk Tercümeleri, tüm konsoloslukların formları doldurulur. Vize evraklarınızı itina ile tercüme edilmektedir.

Tercümeleriniz size mail, CD, Disket, Faks, Belge çıktısı olarak noter yeminli Mavim Tercümeye ait kaşelerle, sizin isteklerinize göre teslim edilir.

Her türlü kıymetli evraklarınızı rahatlıkla teslim edebilirsiniz (evlenme cüzdanı, pasaport, boşanma ilamı, doğum raporu, akademik tercümeler, kimlik, ruhsat v.b.) ve gerekli olan tercüme hizmetini büyük bir titizlikle size sağlıyoruz.

Hangi Ülkede yada hangi şehirde olduğunuz önemli değildir
internet, faks, kargo yoluyla bize ulaştırdığınız tercümelerinizi istediğiniz kısa sürede çevirisi yapılıp size ulaştırılır. Çünkü dakikalarınız bizim için önemlidir! Her konudaki yazışma çevirilerinizde de hizmetinizdeyiz.