Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


* Sahalarımız 1000 m2 olup (20x50) zemin özel granürlerle doldurulmuş ve sakatlanmaları önleyecek yumuşaklıktadır. Saha üzeri, hareket kabiliyetini kolaylaştıran ve sporcuyu yormayan 1.sınıf suni çim ile kaplıdır.

* Denizli'de bir ilk olan sahaların üzerine kurulmuş "Yağmurlama Sistemi" ile üzerinize yağan su zerrecikleri yaz sıcaklarından etkilenmeden keyifli bir futbol oynamanıza imkan verir.

* Her iki sahada oyuncuların oyun esnasında saha kenarında bulunan butonlarla maç skorunu dijital ekrana yansıtabildiği “Elektronik Skorbord” sistemi mevcuttur. * Ekstra aydınlatma araçları ile takviye edilen sahalarda gece maçları artık daha keyifli hale getirilmiştir.

* Tesis olarak üzerinde durduğumuz en önemli konu temizlik ve hijyendir. Futbol oyununun bir bütün olarak düşünüldüğü tesiste spor öncesi ve sonrası hijyen için sürekli hergün soyunma odaları, duşlar ve WC bölümleri titizlikle temizlenmekte olup oyuncuların gönül rahatlığı ile spor yapmaları sağlanmaktadır. Ayrıca duşlar bölümünde 24 saat sıcak su, şampuan ve saç kurutma makinesi hizmeti verilmektedir.

* İstenmeyen sakatlanmalar için tesiste buz torbaları daima hazır bulundurulmaktadır.

* Masaj koltuğu ile maç öncesi rahatlar ve maç sonrası yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

* Tesis içerisinde her türlü sıcak-soğuk içecek ve gıda maddelerinin bulunduğu bir kafeterya mevcut olup maç sonrası oyunculara ücretsiz çay ikramı yapılmaktadır.