Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


1991 yılında SYM TURİZM TİC. LTD. ŞTİ. Adı altında kurulan şirketimiz kısa sürede gösterdiği kaliteli ve başarılı hizmetlerle sektöründe, Antalya da lider firma olmayı başarmış, bu anlamda hizmet verdiği, bankalar, oteller, tatil köyleri, büyük alışveriş merkezlerinin temizlik hizmetlerini yerine getirerek haklı bir prestij elde etmiştir.
Daha sonra altyapı ve birikimini 1998 yılından itibaren Türkiye nin çeşitli bölgelerinde kamu ihalelerine de girerek bir kez daha ön plana çıkarmış, hizmet verdiği üniversite, hastane v. b gibi büyük projelerle başarı ve kalitesini ispatlamıştır.
1999 yılında hizmet sektörünün önemli kollarından biri olan Özel Güvenlik Hizmetlerini de içine alan AKDENİZ GÜVENLİK VE TEMİZLİK HİZMETLERİ adı altında yeni bir oluşumun içine girmiş ve markalaşma yolunda önemli bir adım daha atan firmamız, bünyesinde gerçekleştirdiği resmi ve özel bankaların güvenlik ve temizlik hizmetleri, çeşitli kamu kuruluşları ve pek çok konuda gösterdiği başarılar ile kısa sürede güçlü referanslar elde ederek kalite ve başarısını artırmaya devam etmektedir.
1996 yılında inşaat ve tadilat sonrası temizlikler, spot bakım uygulamaları, v. b. gibi çeşitli temizlik hizmetlerini yerine getirmek üzere kurulan PROTEM TEMİZLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Daha sonra hedeflerini büyüterek, profesyonel hizmet anlamında kalitesini;
v TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ,
v ISO 9001:2000,
v OHSAS 18001,
v ISO 14001:2004
ile belgelendirmiş PROTEM TEMİZLİK, TURİZM YÖNETİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. ve ANTALYA PROFESYONEL ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. adı altında 2 firma ile çalışmalarına devam etmektedir.
Çeşitli bölgelerde 1500 ü aşan personel sayısı ile sektöründe kaliteli hizmet vermeyi ilke edinerek, zaman kazandırma, maliyet avantajı sağlama, doğru uygulamalar, doğru insan gücü ve sürekli memnuniyet gibi becerilerimizi siz değerli ve konusunda referans firmalar ile paylaşarak çözüm ortağı olmayı öneriyoruz.
PROTEM TEMİZLİK, TURİZM YÖNETİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ
ANTALYA PROFESYONEL ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ
Adresimiz : Küçük Sanayi Sitesi Yani Koca Beton Sanayi Sitesi 1180/3 Sk No:37