Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


PRO-TEM
Hizmette yöntem. . .
PRO-TEM olarak, Onbeş yıllık, Ev ve İşyeri idaresi, Otelcilik ve Servis alanlarında elde ettiğimiz deneyimlerimizi, hizmet ve çözüm ortağı olarak sizlere sunmak istiyoruz.
Şirket bütçenizin genel hizmetler veya genel giderler kalemlerinde tasarruf bekliyorsanız;
PRO-TEM teklifini, sizin zorunluluklarınıza göre ayarlıyor, kullanım, müdahale ve tüketim standartları ile bir bütün olarak işletme bütçenizi belirliyor.
Sunulan şeffaf maliyet analizi kaliteyi düşürmeden, sinerji ve verimliliğe bağlı PRO-TEM maliyet avantajını size yansıtıyor. Düzenli aylık raporlama sistemlerimiz her ay sizlere planlı ve sistemli çalışmalarımız, satın alma gücümüz, eğitim ve otomasyona bağlı olarak yarattığımız tasarrufları, katma değerleri, verimlilik getirilerini ve kaliteyi daha iyi gözlemleme olanağı veriyor.
İhtiyacınız ve beklentiniz olan ekonomik ve kaliteli hizmetleri, size tek bir sözleşme, tek bir muhatap olarak PRO-TEM organizasyonumuz ile vermek istiyoruz.
15 yıldır Sektöründe kaliteli hizmet vermeyi ilke edinerek, zaman kazandırma, maliyet avantajı sağlama, doğru uygulamalar, doğru insan gücü ve sürekli memnuniyet gibi becerilerimizi siz değerli ve konusunda referans firmalar ile paylaşarak çözüm ortağı olmayı öneriyoruz.
v Temizlik ve bakım hizmetleri,
v Site yönetimi ve danışmanlık hizmetleri,
v Housekeeping departman yönetimi,
v Cam temizleme, cila ve bakım hizmetleri,
v İnşaat sonrası temizlik hizmetleri,
v Bahçe bakım ve peyzaj hizmetleri,
v İlaçlama hizmetleri,
v Bordrolama hizmetleri.
Adresimiz : Soğuksu Mah. Kazımkarabekir Cad. 303 sok. Pişkin Apt. 9/A-B