Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Biz, zararlı kontrol ve mücadelesi ( pest control ) amacıyla 1992 yılında SİSTEM İLAÇLAMA adıyla faaliyete başlayan bir firmayız. UZUN YILLARIN TECRÜBESİ ile Fabrikalar, Oteller, restorantlar, Alışveriş Merkezleri, Hastaneler, Yerleşim alanları, Konutlar, Gıda fabrikaları ve Gıda depoları gibi insanların yaşam alanlarında zararlı kontrol ve mücadelesi ( pest control ) konusunda hizmet vermeye müşterilerimizden aldığımız güçle devam ediyoruz.
Hizmetlerimizi DENEYİMLİ KADROMUZLA gerçekleştirmekte, Ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri takip eden, bilgilerini sürekli güncelleyen, ziraat mühendisleri, kimya mühendisleri, gıda mühendisleri ve teknikerlerimiz ile profesyonel bir yaklaşım içerisinde uygulama ve kontroller yapmaktayız.
Müşterilerimizden gelen acil çağrılara 7/24 SAAT HİZMET ANLAYIŞI İle azami 12 saat içerisinde cevap vermekte, problemleri en kısa sürede çözmekteyiz.
T. C. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı ve (WHO) Dünya Sağlık Örgütü tarafından tavsiye edilen ilaçları kullanan firmamız, müşterilerine, HACCP standartlarında raporlama sunmakta. Dünya Sağlık Örgütü, (WHO) ve Dünya Standartlarında insanlara ve çevreye zarar vermeyen uygulama ve kontroller yapmaktadır.
Yasal sorumluluklarının farkında olan SİSTEM İLAÇLAMA T. C. SAĞLIK BAKANLIĞI tarafından yayınlanan Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Usul Ve Esasları Hakkında Yönetmelik gereği YETKİ BELGESİ almıştır. Bu yönetmelik hükümlerine uymayanlar hakkında, Türk Ceza Kanunu nun ilgili hükümlerine göre işlem yapılacaktır.
Firmamız, hizmetlerinin kalitesini düşürmemek ve sürekli yükseltmek amacıyla 2001 yılında ISO 9001:2000 Uluslar arası Kalite Belgesini almıştır. Bununla da yetinmeyerek, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesini de alarak TS8358 Ev, İşyeri ve Yerleşim Alanları Zararlıları İle Mücadele Hizmetleri Genel Kuralları Standardına uygun hizmet vereceğini denetime açmıştır.
Her konunun temelinde eğitim yattığı düşüncesinde olan SİSTEM İLAÇLAMA, müşterilerine, bilgisayar ve projeksiyon eşliğinde eğitim vermektedir. Eğitim ile personeli bilinçlendirmek, konuya entegrasyonu sağlamak ve mücadele de başarı oranını arttırmak amaçlanmaktadır. Eğitim sonrasında katılımcılara Eğitim Sertifikası verilmektedir.
SİSTEM İLAÇLAMA , müşterinin iş yerinde yapılan çalışmalar sırasında çalışanlarımızın kusurundan doğacak zararların karşılanacağının güvencesi olarak Üçüncü Şahıs Sorumluluk Sigortası yaptırmıştır.
İş yerinizde haşere kontrol ve mücadele yapıldığını gerek müşterilerinize ve gerekse denetim kurumlarına göstermeniz için BU İŞ YERİNDE HAŞERE KONTROL VE MÜCADELESİ (PEST CONTROL) SİSTEM İLAÇLAMA TARAFINDAN YAPILMAKTADIR. İbaresi bulunan çerçeveli levha, SİSTEM İLAÇLAMA tarafından müşterilerine teslim edilmektedir.
Bunlar firmamızın müşterilerine sunduğu hizmetlerden bazıları, bir de söylenemeyen ve yazılamayanlar var ki işte onları ancak bizimle çalıştığınızda fark edeceksiniz.
- Sizleri üzmeyen, ekonomik açıdan kolay ve pratik çözümler sunan. - İlave iş çıkartmayan, en kısa sürede işini tamamlayan. - Daima güler yüzlü personelle hizmet sunan. - Çevreye ve insana zarar vermeden, leke, koku gibi olumsuzluklar oluşturmadan çalışan. - Size bir telefon kadar yakın olan. - Açık alanda, kapalı alanda her türlü mekanda zararlı mücadelesi tecrübesi bulunan. - Müşteri memnuniyetini birinci öncelikte gören. - Kendi kendini denetleyen, varsa hatalarını bulup düzelten.
Kısacası
SİZİ BİZ, BİZİ SİZ OLARAK GÖREN, DÜŞÜNEN
SİSTEM İLAÇLAMA
Adresimiz : KÜKÜRTLÜ MH. MUDANYA CAD. ÇINAR APT. NO:109/4 16080 OSMANGAZİ