Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Umut Akgül Müzik & Organizasyon olarak butik hizmet anlayışıyla geliştirdiğimiz, kişi ve kurumlara özel çözümler ve kaliteli hizmet prensibiyle, güven, kalite ve mutluluğun simgesi haline gelmiş bir anahtarız.
Turizm, organizasyon ve özellikle müzik eğlence sektörüne yönelik bireysel ve kurumsal hizmetleri vermekle birlikte bu sektöre hizmet veren diğer firmaların da ihtiyaçlarını sağlayan bir arayüz işlevi görmekteyiz.
Ana uzmanlık alanımız olan dj hizmetlerinde Umut Akgül ve ekibi; road show, ürün lansmanı, üniversite şenlikleri, özel parti, fuar, açılış, temel atma töreni, davet, düğün, kokteyl vb organizasyonlar başta olmak üzere organizasyon sektöründe event başlığı altında akla gelen tüm faaliyetlerde bütün tarz müzikleri içeren geniş bir sektörel arşiv yapısına ve teknik donanıma sahiptir.
Dj Hizmetlerinin yanı sıra çok deneyimli akademisyenlerden oluşan değişik tarzdaki trio ve quartetler ve özellikle geniş repertuara sahip farklı formatta orkestralar da canlı müzik başlığında referanslarımıza bağlı olarak kalitemizi ortaya koymaktadır.
Sahne ve Gösteri sanatlarının vazgeçilmez unsuru olarak bir organizasyonda en genel ihtiyaç olan, ses, ışık, sahne ve görüntüleme sistemleri konusunda en yeni, pratik ve teknolojik açıdan üstün sistemleri bütçenize uygun mütevazı koşullarda sunmaya çalışmaktayız.
logo dj
Adresimiz : Menekşe Sok. Çiğdem Apt. No:18/25