Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


18 yıldır inşaat ve taahhüt işleri yapmaktayız. Her bütceye uygun dairelerimiz mevcuttur. Tadilat ve Taşaronluk işleri yapmaktayız. Yapmış oldumuz işlerin arkasında itina ile durmaktayız. Resmi ve Gayri resmi ihalelere katılmaktayız. Şirketimiz aile şirketidir.
1988 yılında kurulan firmamız tadilat / dekorasyon / inşaat işlerinizi rahat, sorunsuz ve içinize sinerek yaptırabilmenizi sağlamayı, yıllar içerisinde çeşitli kurumlarda çalışılarak kazanılmış olan tecrübeleri, aynı kurumsal ciddiyetle siz müşteri gruplarına sunmayı ve bu sunuş aşamasında taviz verilemez iyi hizmet, kalite, güvence ve meslek etiğini kendisine ilke edinmiştir.
Başta ağırlıklı olarak ANTALYA olmak üzere, yurdun çeşitli bölgelerinde uygulamalarımız vardır. Firmamız kuruluşundan bu güne kadar müteahhitlik sektörleriyle hizmet vermektedir. pvc ve yapı üretiminde kendi konusunda teknik, estetik bilgi ve tecrübeye sahip elemanlarla çalışmakta, işin zamanında bitirilmesi için gerekli koordinasyonu sağlamaktadır.
Kuruluşumuzun bugüne kadar yaptığı çalışmalar arasında konut kompleksleri, toplu siteler, endüstriyel tesisler yer almaktadır.
Proje üretiminde fonksiyon ve estetik kaygılar ön planda tutulup pahalı bina güzel bina demek değildir anlayışı ile çalışılmaktadır.
Kuruluşumuz hem inşaat hem PVC işleri ile proje üretiminde çalışır hem de üretilen projelerin uygulamalarını yapar, finans ve inşaa eder.
Özetle ilkemiz; profesyonel çalışmayla, ekonomiden şaşmadan, yaratıcılıktan doğan estetik projeler üretmek ve üretilen projeleri uygulamaktır.
Hizmetlerimiz ;
K-Q-TSE -ISO- EN-9001:2000SARTLARINA UYGUN BİR KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNE SAHİPTİR. -PVC DOĞRAMA ÜRETİM VE MONTAJI. -ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK HİZMETLERİ SUNUMU
Kaba İnşaat :
- Hafriyat, Dolgu
- Kalıp, Demir, Beton, Duvar
- Kara sıva, Şap, Alçı sıva
- Çatı sistemleri
- Endüstriyel zemin kaplama
- Epoksi zemin kaplama
- Su yalıtım sistemleri
- Isı yalıtım sistemleri
- Saha betonları yapımı
- Derz dolgu malzeme temini ve uygulaması
- Beton katkı maddeleri ve uygulaması
Dış cephe :
- Boya
- Mantolama /sidding
- Mozaik, Mineral sıva
- Isı ve ses yalıtımı
- Ferforje
İç Dekorasyon :
- Boya / Badana
- Kartonpiyer
- Alçıpan asma tavan, Alçıpan bölme duvar
- Ahşap / PVC pencere kapı sistemleri
- Amerikan panel kapı
- Fayans-Seramik-Mermer
- Zemin kaplamaları (ahşap, laminant, pvc, karo vs. )
- Aydınlatma sistemleri
- Merdiven ve korkuluk sistemleri
- Sauna, Şömine
Tesisat :
- Sıhhi tesisat
- Elektrik tesisatı
- Yağmur suyu
- Drenaj
- Doğal gaz ve ısınma sistemleri
Adresimiz : Alınteri bulvari Ostim İş merkezleri D Blok