Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


40 yıllık üretim geçmişine dayanan tecrübemizi akışkan kontrol valfleri imalatına yansıtmak amacıyla, ödenen bedelin hakkını veren yeni bir solenoid valf üretmeyi hedefleyerek yola çıktık. Bu felsefeden hareketle kaliteyi arayanlar için GEVAX solenoid valfleri ürettik.
Piyasaya çıkmasından bu yana geçen kısa süre içerisinde, GEVAX solenoid valflere gösterdiğiniz ilgi bizleri sevindirmekte ve doğru yolda olduğumuzu göstermektedir.
Gelişmiş üretim teknolojileriyle donatılmış 5000 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda, konusunda uzman yetişmiş insan gücümüzle sizin ihtiyaçlarınıza özgü çözümler üretiyoruz. Profesyonel hizmet yaklaşımımız ve sürekli genişleyen ürün gamımızla yanınızda yer almaya devam edeceğiz. Bu yolda bizlere güç veren ilgi ve desteğinize minnettarız. 40 yıllık üretim geçmişine dayanan tecrübemizi akışkan kontrol valfleri imalatına yansıtmak amacıyla, ödenen bedelin hakkını veren yeni bir solenoid valf üretmeyi hedefleyerek yola çıktık. Bu felsefeden hareketle kaliteyi arayanlar için GEVAX solenoid valfleri ürettik.
Piyasaya çıkmasından bu yana geçen kısa süre içerisinde, GEVAX solenoid valflere gösterdiğiniz ilgi bizleri sevindirmekte ve doğru yolda olduğumuzu göstermektedir.
Gelişmiş üretim teknolojileriyle donatılmış 5000 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda, konusunda uzman yetişmiş insan gücümüzle sizin ihtiyaçlarınıza özgü çözümler üretiyoruz. Profesyonel hizmet yaklaşımımız ve sürekli genişleyen ürün gamımızla yanınızda yer almaya devam edeceğiz. Bu yolda bizlere güç veren ilgi ve desteğinize minnettarız.
Saygılarımızla GÜRSOYLAR A. Ş. GEVAX Akışkan Kontrol Sistemleri
Adresimiz : NOSAB - N. 206 Sk. No:3 Nilüfer