Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


GÜNKAR MOTORLU ARAÇLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
GÜNKAR Motorlu Araçlar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. , makina konusunda 50 yılı aşan tecrübe ve birikimlerle GÜNDÜZ KARDEŞLER tarafından 2002 yılında KONYA da kurulmuştur. Uzman kadrolarımızla DEUTZ ve CUMMINS endüstriyel dizel motorların bakım ve onarım işlerinin yanı sıra, modern teknoloji ile donatılmış ve dünya genelinde marka değeri olan muhtelif iş ve inşaat makinalarının, yetkili satıcılığı ve yedek parça destekli servis organizasyonu firmamızın ana faaliyet konusudur.
Firmamız, 1880 yılında İstanbul da kurulmuş ve 1940 lı yıllarda Bakanlar Kurulu Kararı ile unvanına Türk ismi ilave edilme şerefini ile onurlandırılmış sayılı, köklü ve Türk asıllı şirketlerden biri olan HAMAMCIOĞLU Müesseseleri Ticaret Türk A. Ş. nin İç Anadolu Bölge Başbayisidir. Bu sıfatla bölgemizde, BOBCAT marka kompakt iş makinaları, SULLAIR marka seyyar hava kompresörleri ve INGERSOLL RAND marka endüstriyel tip hava kompresörlerinin satış ve satış sonrası hizmetleri firmamızca yürütülmektedir.
Dünyaca ünlü inşaat makinaları üreticisi Alman BRINKMANN markası ile çok çeşitli teknolojik inşaat çözüm ekipman ve techizatlarını bünyesinde bulunduran Alman TROTEC firmasının Türkiye ve Ortadoğu Genel Distribütörü ETYEMEZLER Makina Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. nin İç Anadolu Bölge Başbayiliğini yürütmektedir.
Öte yandan Firmamız, İstanbul merkezli EN-MAK Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. nin çözüm ortağı olup, Alman Falch su jetlerinin İç Anadolu Bölgesi Başbayiidir.
Adresimiz : Motorlu Sanayi Çarşısı Kesmetaş Sokak No:4 Selçuklu - KONYA