Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Burdur ili Bucak ilçesinde 1987 yılında kurulmuştur ve ülke ekonomisinde lokomotif görevi inşaat sektörümüze, 1987 yılından bugüne kalite, hız ve ekonomi sağlayan çözümler sunmaktadır.
Fabrikamız 8. 000 m² açık, 5. 000 m² kapalı alan üzerine kurulmuştur. Günlük üretim kapasitemiz; 1. 500 m² iskele elemanı, 1. 000 adet teleskobik dikme, 500 takım kolon kelepçesi, 500 m² sac pano, 500 m² kamalı sac pano olarak gerçekleşmektedir.
Geleneksel inşaat teknolojisi ile uyumlu çelik yapı kalıpları, teleskobik dikmeler, sıva ve iş iskelesi sistemleri üretimi ile OĞUZHAN Türkiye nin her ilinde ve ihracat yaptığı İngiltere, Gürcistan, KKTC ve Türki Cumhuriyetlerde teknoloji avantajlarını hayata geçiriyor. Çok amaçlı, kullanışlı ve pratik OĞUZHAN yapı malzemeleri; arıtma tesislerinden sanayi yapılarına, iş merkezlerinden toplu konutlara kooperatiflere, turistik tesislerden baraj ve tünellere, köprü ve viyadüklerden menfezlere, pis su ve yağmur suyu kanallarına dek birçok alanda ekonomi ve hız sağlıyor.
iskele, inşaat iskelesi, kalıp iskelesi, cephe (sıva) iskelesi, flanşlı (kamalı - örümcek) iskele, iş (yük) iskelesi, gezer (mobil) iskele, teleskopik (teleskobik) dikme direk, çiroz, sac (çelik) yüzeyli perde-kolon-kiriş kalıbı, el ile tırmanır kalıp, hafif kalıp sistemleri (döşeme panosu), alt yapı kalıpları, köprü ayağı kalıpları ve her türlü iskele - özel kalıp üretimi yapılmaktadır.
Adresimiz : Burdur yolu üzeri baraj yanı no:1 bucak / burdur