Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


YÜZBAŞIGİL İNŞAAT GAYRİMENKUL İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ELDE ETTİĞİ ONBEŞ YILLIK TECRÜBESİYLE SİZ DEĞERLİ KONYALILARA PROFESYONEL ANLAMDA GAYRİMENKUL ALIM SATIMI YAPMAK ÜZERE 03. 08. 2005 YILINDA KURULDU. KURULUŞUNDAN İTİBAREN KALİTELİ VE GÜVENİLİR HİZMETİ HER ZAMAN ÖN PLANDA TUTMAYI AMAÇ EDİNEN FİRMAMIZ EMLAKÇILIK SEKTÖRÜNÜN GELİŞMESİ VE PRESTİJLİ BİR MESLEK HALİNE GELMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR YAPMAKTA VE SEKTÖRDE ELDE ETMİŞ OLDUĞU BİLGİ BİRİKİMİNİ VE DENEYİMİNİ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZLE PAYLAŞMAKTAN BÜYÜK MUTLULUK DUYMAKTADIR.
YÜZBAŞIGİL İNŞAAT GAYRİMENKUL OLARAK AMACIMIZ MODERN ÇALIŞMA SİSTEMİ VE İLKELERİYLE ÜLKEMİZİN GEREK EKONOMİK GEREKSE ÇAĞA UYUM SAĞLAMA BOYUTUNDA EMLAK SEKTÖRÜNÜN ÖNEMLİ TEMSİLCİLERİNDEN BİRİSİ OLARAK İLERİ SEVİYEYE GETİRMEKTİR. BU HİZMETİ VERİRKEN TEMEL İLKEMİZ OLAN DOĞRULUK, DÜRÜSTLÜK VE GÜVENİLİRLİĞİ HERZAMAN ÖN PLANDA TUTMAYI KENDİMİZE İLKE EDİNEREK HİZMET VERMEYİ AMAÇ OLARAK SEÇTİK.
EMLAK İŞİNİ PROFESYONEL OLARAK YAPAN YÜZBAŞIGİL İNŞAAT GAYRİMENKUL EMLAK MÜŞAVİRLİĞİ KONUSUNDA BİLGİ İLETİŞİMİNİ, ÇAĞIN GEREKSİNİMLERİNİN BAŞINDA GELEN HIZLI VE SAĞLIKLI BİLGİ AKTARIMINI SAĞLAMAKTIR.
BANKACILIK İŞLEMLERİNİN DAHİ EVLERDE ELİMİZDEKİ TELEFONLA, BİGİSYARLA YERİMİZDEN KALKMADAN KOLAYCA BİRÇOK İŞLEMİ YAPABİLECEĞİMİZ BİR DÖNEME GELİNEN ŞU GÜNLERDE EMLAK SEKTÖRÜDE HIZLI VE SAĞLIKLI BİLGİ İLETİŞİMİ BÜYÜK ÖNEM KAZANMIŞTIR. BU AMAÇLA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE PORTFÖYÜMÜZDEKİ GAYRİMENKULLERİN HERBİRİNE AİT ÖZELLİKLERE ULAŞMANIZ İÇİN BIR TIK KADAR YAKIN OLAN WEB SİTESİMİZİ HAZIRLADIK.
GELİŞEN TEKNOLOJİYİ SÜREKLİ İZLEYEN, HİZMET VE KALİTE DENİLDİĞİNDE İLK AKLA GELEN, MÜŞTERİ MEMNUNİYET DÜZENİNİ EN ÜST DÜZEYE TAŞIYAN, GÜVEN KELİMESİNİN KARŞILIĞINI MÜŞTERİLERİMİZE SUNABİLEN BİR FİRMA OLARAK ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM ETMEKTEYİZ…
BİZİM ARACILIĞIMIZLA EV SAHİBİ OLMAK SİZİ AYRICALIKLI KILACAKTIR.
SAYGILARIMIZLA
YÜZBAŞIGİL İNŞAAT GAYRİMENKUL
Adresimiz : Hastane Caddesi İktap Sokak Yüzbaşıgil II İşhanı 8/202 Selçuklu/Konya